Zobacz jak Asystent Google śpiewa po polsku!

Kamil Lewicki Aplikacje 2018-07-12

Asystent Google stał się w Polsce faktem. Jednym pomaga się zorganizować, inni w ogóle nie zwracają na niego uwagi, ale są też pewnie i tacy, którzy lubią od czasu do czasu przetestować coś fajnego. I właśnie tym czymś mogą się okazać śpiewane przez Asystenta Google piosenki po polsku.

Asystent Google śpiewa po polsku

Trochę się musieliśmy naczekać, aż język polski otrzyma wsparcie aplikacji. Posługując się angielskim też dało się z niego korzystać, a Michał był z Asystenta Google bardzo zadowolony. Nie ulega jednak wątpliwości, że rodzimy język spopularyzował Asystenta i więcej użytkowników było skorych z niego skorzystać. Jeśli nadal go używacie bądź okazjonalnie włączacie, może spodobać Wam się opcja śpiewania piosenek na przykład na komendę Zaśpiewaj mi coś lub Jaka to piosenka. 

Wideo z pokazem jak to działa zaprezentował Mateusz Pirszel na swoim koncie Google Plus.

Zobacz też: Facebook z karą w Wielkiej Brytanii

Jeśli jeszcze nie włączyliście Asystenta Google u siebie bądź zastanawiacie się, jak to zrobić to skorzystajcie z naszego poradnika. Dzięki niemu w łatwy i szybki sposób uruchomicie to, co konieczne i, co ważne, nie będziecie potrzebować do tego roota.

źródło: Mateusz Pirszel


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x