ChatGPT na androida

Nowości w ChatGPT dostępne dla każdego. GPT-4 Turbo i tworzenie własnych asystentów już oficjalnie

2 minuty czytania
Komentarze

Oczywiście dla każdego, kto opłaca subskrypcją ChatGPT Plus. Zaledwie kilka dni temu Bartek pisał na temat konferencji, podczas której zaprezentowano GPT-4 Turbo, oraz szereg nowości dla ChatGPT. Wszyscy myśleli, że to kwestia wielu tygodni, nim trafią one w ręce użytkowników.

ChatGPT: GPT-4 Turbo i tworzenie asystentów już dostępne

chatgpt

Okazuje się jednak, że wszystkie ogłoszone nowości już są dostępne dla użytkowników. Tym samym ChatGPT właśnie otrzymał wiele nowych funkcji, które znacznie poszerzają możliwe interakcje z tym modelem językowym i naprawdę trudno jest wskazać tą najważniejszą. Duże wrażenie na pewno robi rozszerzona baza wiedzy ChatGPT, która teraz obejmuje kwiecień 2023 roku. Wcześniej datą graniczną był wrzesień 2021 roku. ChatGPT jest więc bardziej świadomy sytuacji na świecie, nawet jeśli nie korzysta z sieci. 

Oprócz rozszerzenia wiedzy OpenAI wprowadziło wersję GPT-4 Turbo, która oferuje lepszą precyzję odpowiedzi, możliwość przetwarzania większej ilości kontekstu, a także akceptuje obrazy jako dane wejściowe. Umożliwia także generowanie grafiki za pomocą DALLE-3 i łączenia się z siecią. I to wszystko w jednym wątku rozmowy. Do tej pory każda z tych funkcjonalności wymagała osobnego chatu. 

Co więcej, teraz każdy użytkownik może tworzyć własne, spersonalizowane wersje ChatGPT. Te unikalne bazy AI mogą być publikowane i udostępniane innym użytkownikom za pośrednictwem GPT Store. W ten sposób można skonfigurować ChatGPT pod siebie, tak aby pomagał nam w pracy, lub codziennych czynnościach i się przy tym nie gubił. Co więcej, szczególnie udani asystenci mogą być udostępniani innym. Na przykład pracownikom w ramach firmy. To może znacznie zwiększyć udział ChatGPT na rynku

Źródło: X, YouTube