LINKI AFILIACYJNE

Samsung Galaxy Z Fold5 – gdzie kupić najtaniej? Przegląd ofert w polskich sklepach

2 minuty czytania
Komentarze

Jesteśmy już po premierze nowych składanych smartfonów Samsunga, w tym modelu Samsung Galaxy Z Fold5 oraz Galaxy Z Flip5. W sklepach z elektroniką obecnych w Polsce urządzenie to jest już dostępne. Sprawdzamy, gdzie można je kupić najtaniej.

Samsung Galaxy Z Fold5. Gdzie kupić?

samsung galaxy z fold5
fot. Jolanta Szczepaniak/Android.com.pl

Podczas wydarzenia Galaxy Unpacked Samsung zaprezentował swoje nowe składane smartfony. Oprócz modelu Galaxy Z Flip5 zobaczyliśmy także urządzenie Galaxy Z Fold5. To smartfon wyposażony m.in. w 7,6″ ekran, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 oraz 12 GB RAM-u.

Po szczegóły dotyczące specyfikacji omawianego modelu oraz zmian względem poprzednika odsyłamy do naszego tekstu premierowego poświęconemu modelowi Galaxy Z Fold5. W tym tekście skupimy się na tym, gdzie (i za ile) można kupić nowy smartfon Samsunga, ale przygotowaliśmy też dla was porównanie obecnej i poprzedniej generacji smartfonów z serii Galaxy Z.

Najtańsze są oczywiście wersje z najmniejszą liczbą gigabajtów pamięci. Przypomnijmy, że do wyboru jest 12/256 GB, następnie 12/512 GB, aż po najbardziej mocarną wersję 12 GB/1 TB. Dodajmy, że wszystko to są najszybsze pamięci UFS 4.0.

Oto oferty Samsunga Galaxy Fold5 w wersji 12/256 GB:

Nieco droższy będzie wariant z 512 GB pamięci wewnętrznej:

Pozostaje jeszcze najdroższa, najmocniejsza wersja, która dysponuje 1 TB, a jeśli skorzystacie z przedsprzedaży — możenie zaoszczędzić kilkaset złotych:

Dodajmy, że wyłącznie na stronie Samsunga będzie można kupić wersje w ekskluzywnych kolorach: szarym i niebieskim. Ich nie kupicie w popularnych sklepach z elektroniką — tylko bezpośrednio w sklepie producenta.

Jeśli po premierze nowych składanych smartfonów Samsunga doszliście do wniosku, że to jednak nie są smartfony dla was, z naszą pomocą znajdziecie alternatywę. Zajrzyjcie do rankingów smartfonów dostępnych na naszym portalu. Dowiecie się z nich m.in., jaki smartfon do 1000 zł, do 2000 zł i do 3000 zł wybrać.

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.