smartwatch huawei watch fit 3
LINKI AFILIACYJNE

Cena Huawei Watch Fit 3 może się podobać. Zegarek wygląda jak Apple Watch, ale jest dużo tańszy

2 minuty czytania
Komentarze

W sieci pojawiły się przecieki dotyczące tematu, jakim jest cena Huawei Watch Fit 3 oraz specyfikacja tego zegarka. Ujawniony został również wygląd nadchodzącego modelu. Opublikowane materiały wskazują na to, że na pierwszy rzut oka dla znacznej części osób urządzenie chińskiego producenta będzie nie do odróżnienia od Apple Watcha.

Specyfikacja i cena Huawei Watch Fit 3

smartwatch huawei watch fit 3
Fot. evleaks / X

Huawei Watch Fit 3 ma być wyposażony w 1,82″ ekran AMOLED o rozdzielczości 480 x 480 px. Zegarek najprawdopodobniej będzie miał 4 GB pamięci na pliki oraz baterię o pojemności 400 mAh, która powinna wystarczyć na 10 dni pracy. Cała konstrukcja będzie wodoszczelna (5 ATM, czyli do 50 metrów).

Elementem najbardziej rzucającym się w oczy w przypadku omawianego zegarka jest jego wygląd. Do złudzenia przypomina on Apple Watcha. Chodzi o kształt koperty, a nawet umiejscowienie fizycznego przycisku. Urządzenie Huawei’a ma mieć jednak grubsze ramki dookoła wyświetlacza.

Dla wielu istotną kwestią pozostaje cena Huawei Watch Fit 3. Ma ona wynieść 159 euro (ok. 689 zł) w przypadku wersji z gumowym paskiem oraz 179 euro (ok. 775 zł) w wariancie ze skórzanym paskiem.

Tańsza alternatywa dla Apple Watcha

Zajrzeliśmy na stronę Apple, by sprawdzić, jakie są ceny aktualnie dostępnych zegarków tego producenta. W przypadku wariantu SE trzeba zapłacić od 1299 zł, model Watch Ultra 2 kosztuje od 4499 zł, a ceny Apple Watcha Series 9 zaczynają się od 2249 zł.

Cena Huawei Watch Fit 3 oraz design tego urządzenia wskazują na to, że model ten może być ciekawą alternatywą dla Apple Watcha skierowaną do osób, które chcą zapłacić możliwie niedużo i mieć zegarek jak najbardziej podobny wizualnie do sprzętu z nadgryzionym jabłkiem.

Jeśli chcecie kupić najlepszy smartwatch, zajrzyjcie do podlinkowanego rankingu. Znajdziecie w nim więcej modeli wartych uwagi.

Źródło: X, winfuture.de. Zdjęcie otwierające: evleaks / X

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw