Używasz laptopa? Ten gadżet to obowiązkowe wyposażenie, które ułatwi Ci pracę

2 minuty czytania
Komentarze

Jeżeli intensywnie korzystasz z laptopa do pracy lub gier, to pewnie dawno już zauważyłeś deficyt portów USB. Powiem więcej, jest to problem, z którym sam borykam się codziennie. Mój przenośny komputer posiada zaledwie trzy porty USB-A. Dwa z nich zajmują odbiorniki Wireless 2,4 GHz, przeznaczone do mojej myszki i słuchawek. Choć jedno awaryjne gniazdko to za mało, ten stan rzeczy łatwiej odmienić, niż można by sądzić.

Rozdzielacz USB to sprzęt, który powinien być dołączany do każdego laptopa

laptop rozdzielacz usb

Może infantylny, może prozaiczny, ale jednak problem. A skoro problem, to i rozwiązanie, jakim będzie dowolny rozdzielacz USB. Ten konkretny model jest o tyle cwany, że podłącza się do wejścia USB-C, nie pożerając przy tym żadnego z portów USB-A.

Zobacz też: Biedronka ma poważny problem. Posiadacze kart Moja Biedronka tracą promocje w aplikacji

Jest to o tyle istotne, że laptopy teraz przeważnie posiadają przynajmniej jeden taki port. Mało tego, dzięki obecności wtyczki USB-C, ten rozdzielacz łatwo podłączycie również do smartfona lub tabletu. Nigdy nie wiecie, kiedy przyda się bezpośrednia możliwość przerzucenia danych z telefonu na pendrive lub dysk zewnętrzny.

A ile za taką przyjemność? Nawet po promocji, całkiem sporo – 139,30 złotych. Warto zaznaczyć, że oszczędzamy aż 30% względem oryginalnej ceny, więc jeśli szukacie produktu z pewnego źródła, to zdecydowanie propozycja dla Was.

Rozdzielacz do laptopa kupisz taniej, lecz na Allegro

rozdzielacz usb allegro

Jak to mówią, bez ryzyka nie ma zabawy. Jeżeli chcecie oszczędzić na zakupie takiego rozdzielacza USB, możecie sprawdzić też aukcje od sprzedawców na Allegro. To konkretne urządzenie również wykorzystuje USB-C jako główny przewód, oferując aż 4 dodatkowe porty USB-A.

Zobacz też: Gniazdko, które kupuje coraz więcej Polaków. Jest o wiele lepsze od tego, co masz w domu

W magazynach sztuk tysiące, a i kilkaset osób kupiło te rozdzielacze, z bardzo wysokim wskaźnikiem polecenia sklepu. Ryzyko wygląda na niewielkie, a zyskujecie komfort podłączenia dodatkowych urządzeń, działających w standardzie USB 3.0 oraz tych starszych, wstecznie kompatybilnych.

Motyw