Niesamowita wersja Xiaomi 12T Pro trafiła do Polski. Dostępny jest tylko jeden egzemplarz

2 minuty czytania
Komentarze

Xiaomi 12T Pro to smartfon, który potrafi zachwycić wieloma elementami swojej specyfikacji. Nieco inaczej jest z designem urządzenia – ten jest dosyć zwyczajny. Wyjątek stanowi limitowana wersja Daniel Arsham Edition. W oficjalnej dystrybucji w Polsce jest dostępny zaledwie jeden egzemplarz, a kupując go, można wspomóc szczytny cel.

Xiaomi 12T Pro Daniel Arsham Edition trafił na licytację WOŚP

Xiaomi 12T Pro Daniel Arsham Edition to telefon, którego wygląd został zaprojektowany przez nowojorskiego artystę. Wybrane kolory i wzory mają symbolizować brąz pokryty patyną, popiół i kryształy. Smartfon zadebiutował w połowie grudnia 2022 roku – na rynek trafiło zaledwie 2000 egzemplarzy, które oficjalnie można nabyć jedynie we Francji, Niemczech, Włoszech i Hiszpanii. Jeden egzemplarz wyjątkowo trafił jednak do Polski.

Xiaomi Technology Polska przekazało smartfon Xiaomi 12T Pro Daniel Arsham Edition na licytację w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Urządzenie zostało wystawione na Allegro i otrzyma je ta osoba, która będzie gotowa zapłacić najwięcej. W momencie pisania tego tekstu najwyższa widoczna stawka to 6999,63 zł jednak do końca licytacji pozostały jeszcze ponad dwa tygodnie. Można się spodziewać, że finalnie telefon zostanie sprzedany za znacznie większą sumę. Szczególnie że już teraz w licytacji bierze udział 40 osób.

xiaomi 12t pro zrzut ekranu z licytacji na allegro
źródło: Allegro

Xiaomi 12T Pro to smartfon wyposażony m.in. w 6,67″ ekran AMOLED, układ Snapdragon 8+ Gen 1, 8 lub 12 GB RAM-u (w zależności od wersji) i tylny aparat składający się z trzech obiektywów, z czego główny ma 200 MP. Telefon ma czytnik linii papilarnych w ekranie, głośniki stereo Harman Kardon, 5G i jest odporny na zachlapanie. Więcej informacji znajdziecie w naszej recenzji Xiaomi 12T Pro.

Podobną akcję Xiaomi przygotowało rok temu. Wtedy na aukcję WOŚP trafił jedyny dostępny oficjalnie w Polsce egzemplarz Mi Mixa 4. Smartfon wraz z dodatkami został wylicytowany przez jednego z użytkowników Allegro za 33 000 zł.

zdjęcie główne: Ivan Kochnev, Xiaomi Community

Motyw