ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
jedyny Mi Mix 4 w Polsce sprzedany

Xiaomi Mi Mix 4 oficjalnie dostępny w Polsce, ale… tylko dla jednej osoby

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Xiaomi Mi Mix 4 pojawił się w Polsce, choć jest dostępny na szczególnych zasadach. Smartfon trafił na internetową licytację i kupić go będzie mogła tylko jedna osoba. Pieniądze ze sprzedaży trafią na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Xiaomi Mi Mix 4 w Polsce dla tego, kto zaoferuje najwięcej

źródło: Allegro

Mi Mix 4 to wyjątkowy smartfon. Wyposażony jest m.in. w ekran AMOLED o rozdzielczości Full HD+ i odświeżaniu 120 Hz, procesor Qualcomm Snapdragon 888+ oraz przednią kamerkę umieszczoną pod wyświetlaczem. Co do zasady ten model nie jest oficjalnie dostępny w naszym regionie, ale pojawił się pewien wyjątek.

Xiaomi postanowiło wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, wystawiając na licytację na Allegro jeden egzemplarz Mi Mixa 4. Popularny producent elektroniki organizuje to przedsięwzięcie we współpracy ze sklepem mi-home.pl. Xiaomi MIX 4 jest […] jak biały kruk. Dostępny tylko w Państwie Środka, choć i tam o niego coraz trudniej. Tym większym wydarzeniem było sprowadzenie z Chin tego unikatowego egzemplarza i przeznaczenie go na licytację w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy — czytamy w opisie aukcji. Do wylicytowania jest Mi Mix 4 w najmocniejszej wersji 12/512 GB. Zwycięzca licytacji oprócz smartfona otrzyma spersonalizowaną dedykację i życzenia od Igi Świątek, ambasadorki Xiaomi Polska, a także sportową sukienkę, w której tenisistka wystąpiła na jednym z turniejów.

Czytaj także: Xiaomi wraca z nowym-starym pomysłem na pełny czytnik linii papilarnych

Smartfon z aukcji jest urządzeniem kolekcjonerskim i nie można go kupić w oficjalnej i powszechnej sprzedaży poza Chinami. Wyjątkiem jest właśnie aukcja na Allegro wspierająca WOŚP. Do końca licytacji Mi Mixa 4 pozostało jeszcze 26 dni. Aktualnie najwyższa złożona oferta to 12 200 zł, choć oczywiście finalnie smartfon może zostać sprzedany za znacznie wyższą kwotę.

źródło: Xiaomi Polska

Sprawdź najnowsze wpisy