Orange Telefon

Orange rozdaje bony do sklepów Żabka – wystarczy… przynieść swój stary telefon

2 minuty czytania
Komentarze

Operator sieci Orange ogłosił akcję, w ramach której można otrzymać bon na zakupy do sieci Żabka. Wystarczy przynieść do salonu pomarańczowego telekomu swój stary, niepotrzebny telefon. Co istotne, nie trzeba być klientem Orange, by móc wziąć udział w akcji.

Bony do sklepów Żabka od Orange

orange logo

Odkup smartfonów w Orange nie jest zupełną nowością. Pomarańczowy operator od wielu miesięcy pozwala przynosić do swoich salonów stare urządzenia, w zamian oferując zniżki na zakup kolejnego telefonu. Tym razem zmienione zostały jednak zasady – uczestnicy akcji mogą również wymienić niepotrzebny sprzęt na bon do sklepów Żabka.

Oto cała procedura krok po kroku:

  1. Przychodzimy do salonu Orange z niepotrzebnym smartfonem
  2. Pracownik salonu wycenia urządzenie
  3. Oddajemy telefon i czekamy na bon, który dostaniemy SMS-em w ciągu 7 dni

Wartość bonu zależy od wyceny telefonu. Jeśli urządzenie jest warte do 99,99 zł, otrzymamy bon o wartości 50 zł. W przypadku, gdy sprzęt zostanie wyceniony na 100 zł lub więcej, dostaniemy dwa takie bony (łączna wartość 100 zł). Jedna osoba może odsprzedać maksymalnie pięć telefonów o dowolnej wartości.

Smartfony, które odkupujemy, muszą być sprawne i kwalifikować się do skupu według ustalonych kryteriów. Mogą to być urządzenia w bardzo dobrym stanie, jak i noszące silne ślady użytkowania, od dowolnego operatora, nie starsze niż 5 lat. W przypadku wielu modeli nie są potrzebne pudełko, ani ładowarka. Im lepszy stan smartfona, tym wyższa będzie jego wycena – czytamy na stronie Orange.

W całej akcji, jak twierdzi pomarańczowy operator, chodzi o ekologię. Oddając stary, ale działający telefon, damy mu drugie życie. Jeśli posiadamy urządzenie zbyt stare do programu odkupu lub niedziałające, możemy zostawić je w specjalnych pojemnikach na przedmioty do recyklingu. Znajdują się one w salonach Orange.

Cały czas jest możliwość otrzymania zniżki na zakup kolejnego telefonu w Orange lub, w przypadku klientów biznesowych, otrzymanie przelewu na konto. Jeśli chodzi o bony do sklepów Żabka, to ich pula jest ograniczona i będą one wydawane do wyczerpania zapasów.

źródło: Blog Orange

Motyw