Przelewy żappsów

Żabka pozwoliła robić przelewy żappsów – jak skorzystać z nowej funkcjonalności?

2 minuty czytania
Komentarze

W aplikacji mobilnej sieci sklepów Żabka pojawiła się nowa funkcja. To przelewy żappsów, czyli wirtualnych punktów, które można wymieniać na produkty z oferty sklepu. Jaka jest maksymalna wysokość przelewów oraz jak je zrealizować?

Przelewy żappsów już możliwe

Przelewy żappsów

Jakiś czas temu Żabka uruchomiła aplikację o nazwie Żappka. Jedną z jej najbardziej istotnych funkcji jest zbieranie żappsów. To wirtualne punkty, które dostaje się przy okazji robienia zakupów. Złotówka wydana w sklepie oznacza 4 żappsy wpadające na konto. Zebrane żappsy można wymieniać na kupony, które w sklepie są zamieniane na nagrody, np. w formie przekąsek.

W kwietniu tego roku do aplikacji zawitała nowa funkcja – przelewy żappsów. Użytkownicy mogą przekazać swoje punkty znajomemu. Dzienny limit całkowitego transferu wynosi 1200 żappsów. Przelane punkty będą ważne do końca danego roku kalendarzowego. Z nowej opcji mogą korzystać osoby, które potwierdziły w aplikacji swój numer telefonu. Potwierdzony numer musi mieć również osoba, która ma odebrać przelew. Opcja wykonania przelewu sama pojawi się w aplikacji.

Staramy się, by aplikacja Żappka była pomocna i przyjazna naszym klientom, by stanowiła wsparcie w codziennych, wygodnych zakupach w sklepach naszej sieci. Dlatego też stale ją rozwijamy, dodając nowe funkcjonalności. Właśnie daliśmy naszym klientom, użytkownikom Żappki, możliwość przelewania swoich żappsów na konto znajomych. Zachęcamy do przekazywania sobie żappsów i wymiany ich na atrakcyjne nagrody – mówi Dino Metaxas, Head of Digital Acceleration w Żabka Polska.   

Jeśli macie za dużo żappsów, ale nie macie komu ich przelać, możecie wesprzeć nimi akcje charytatywne. Co jakiś czas Żabka angażuje użytkowników możliwością przekazania punktów np. na WOŚP lub na organizacje prowadzące działania humanitarne w Ukrainie.

Czytaj także: Paczkomaty InPost już bez terminali płatniczych – tego można było się spodziewać

Aplikacja Żappka jest dostępna w sklepach Google Play, Apple App Store i Huawei AppGallery. Łącznie program pobrało ponad 8 milionów osób, z czego ponad 5 milionów ze sklepu Google Play.

źródło: informacja prasowa

Motyw