ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Netflix nowości 2022 Pajęcza głowa

Ta premiera Netflix to może być HIT – Hemsworth w roli, która dla wielu może być szokiem

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: VoD

Nowości Netflix na weekend to przede wszystkim kolejna, duża premiera od platformy. Netflix obiecywał dostarczanie hitów dla swoich subskrybentów i wygląda na to, że stara się dotrzymywać obietnicy. Niestety, ale nie zawsze wychodzi to dobrze, czego idealnym przykładem był film Przechwycenie. Za to już Rzut życia to bardzo pozytywne zaskoczenie, więc czasem warto dać platformie szansę. Czy w przypadku nowego filmu z Chrisem Hemsworthem warto to zrobić?

Nowości Netflix – Pajęcza Głowa to może być kolejny hit na czerwiec 2022

Pajęcza Głowa Netflix nowość czerwiec 2022

Netflix ma teraz przed sobą trudne zadanie, a szczególnie w Polsce. Od kilku dni na naszym rynku dostępny jest bowiem Disney+, który potrafi zachwycić swoim obszernym katalogiem filmów oraz seriali. Zważywszy na to, że użytkownicy niekoniecznie mają ochotę na opłacanie kilku platform jednocześnie (sprawdźcie przy okazji nasze porównanie cen Disney+ vs. najpopularniejsze platformy streamingowe). Netflix musi więc przygotowywać premiery i nowości, które przyciągną subskrybentów lub sprawią, że ci po prostu nie uciekną do konkurencji. I wygląda na to, że takim tytułem może być Pajęcza Głowa czyli jedna z większych premier na czerwiec 2022. Sam opis produkcji nie zdradza zbyt wiele: „Mężczyzna osadzony w nowoczesnym więzieniu zastanawia się, czemu tak naprawdę służą wpływające na emocje leki, które testuje na nim farmaceutyczny geniusz.”

Jednak już zapowiedź Pajęczej Głowy od Netflix pokazuje, że uwielbiany przez fanów Marvela Chris Hemsworth może być tutaj tym… złym. Raczej nie jesteśmy przyzwyczajeni jaki widzowie do tego, by oglądać aktora w takiej roli, ale to może być coś orzeźwiającego. Jednocześnie wśród nowości na dziś od Netflix nic innego specjalnie się nie wyróżnia. Mamy m.in. meksykański serial komediowy Sąsiedzka wojna czy brytyjski dramat kryminalny Nic o mnie nie wiecie. Tak prezentuje się lista nowości, z której może uda Wam się wybrać coś do oglądania na weekend.

Nowości Netflix na dzisiaj

  • Efekt Marthy Mitchell [+ audio, + napisy] (2022)
  • Kabuki Akadousuzunosuke [+ napisy] (2021)
  • Komi Can’t Communicate [S01E20] [+ napisy] (2021)
  • Nic o mnie nie wiecie [4 odcinki] [+ audio, + napisy] (2021)
  • Pajęcza Głowa [+ audio, + napisy] (2022)
  • Rainbow High [5 odcinków] [+ audio, + napisy] (2020)
  • Sąsiedzka wojna [8 odcinków] [+ napisy] (2021)
  • She [7 odcinków] [+ napisy] (2020)

Źródło: Upflix / Netflix

Sprawdź najnowsze wpisy