Disney+ co tam jest

Czy warto brać Disney+? Oto jak sprawdzić, co tam jest bez zakładania konta

2 minuty czytania
Komentarze

Co jest dostępne na Disney+ w Polsce? To pytanie może być dla wielu osób wyjątkowo istotne, jeżeli przymierzają się do wykupienia subskrypcji. Disney+, podobnie zresztą do innych platform streamingowych, nie udostępnia informacji o tym, co jest dostępne na platformie bez uprzedniego zalogowania się na nią. Na szczęście są sposoby, by sprawdzić, co takiego znajduje się na Disney+ bez konieczności zakładania konta.

Co znajduje się na Disney+ – jak sprawdzić katalog bez zakładania konta?

Disney Plus

Wiadomo, że o tym, czy sięgniemy po kolejną subskrypcję serwisu streamingowego decydują dwie rzeczy – katalog dostępnych tam produkcji oraz cena dostępu. W tym drugim przypadku sprawa jest dość prosta, ponieważ ceny zazwyczaj są podawane już na głównej stronie danego serwisu. Przygotowaliśmy dla Was porównanie najważniejszych serwisów streamingowych w Polsce pod względem ceny, więc decyzja będzie zależała od Was. A co w przypadku katalogu produkcji? Tutaj sprawa się trochę komplikuje, ale na szczęście i na to jest sposób. Wczoraj przygotowaliśmy także małe zestawienie ukrytych perełek na Disney+, czyli przegląd naszym zdaniem najciekawszych treści na platformie. Znana jest też obszerna lista tytułów dostępnych na Disney+ w Polsce, którą platforma sama udostępniła przed premierą.

Jeżeli jednak to dla Was za mało, by podjąć decyzję o tym, czy faktycznie warto zainwestować w dostęp do Disney+, to łatwo można sprawdzić, co tam znajdziemy. Pomocne tutaj będą serwisy, które stworzyły bazę produkcji dostępnych na platformie. Oczywiście warto brać pod uwagę to, że na takich serwisach trafią się jakieś błędy czy niektóre tytuły nie będą dostępne, ale to jednak rzadkość. Gdzie więc sprawdzić, co jest dostępne na Disney+? Poniżej znajdziecie trzy propozycje, jak sprawdzić, co znajdziemy w serwisie.

Co jest na Disney+ i jak to sprawdzić?

  • JustWatch – katalog produkcji Disney+ dostępnych w Polsce
  • Upflix – katalog produkcji Disney+ dostępnych w Polsce
  • Dsny – strona poświęcona Disney+ z dostępem do katalogu tytułów

Polecamy także sprawdzić, na jakich urządzeniach można oglądać Disney+ oraz jak założyć konto na Disney+. Platforma ma naprawdę dużo do zaoferowania, więc stanowi silną konkurencję dla Netflix, HBO Max oraz Amazon Prime Video.

Źródło: Opracowanie własne / Disney+

Motyw