Dying Light 2 Stay Human data premiery

Dying Light 2 z rewelacyjną sprzedażą – teraz grę można kupić parę „dyszek” taniej

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Dying Light 2 od Techland może oficjalnie nazywać się wielkim hitem. Poznaliśmy bowiem liczbę sprzedanych egzemplarzy i ta idzie w miliony. To naprawdę wielki sukces polskiego studia, a szczególnie, że gra debiutowała ze sporym poślizgiem, a na dodatek w czasie, kiedy swoje premiery miały inne głośne produkcje. Dodatkowo teraz można kupić produkcję trochę taniej, niż w dniu premiery.

Wyniki sprzedaży Dying Light 2 – wielki sukces polskiego studia

Przypomnijmy, że Dying Light 2 swoją premierę miało na początku lutego tego roku, a podane przez Techland wyniki obejmują tylko ten jeden miesiąc. I do końca lutego 2022 roku udało się sprzedać aż 5 milionów egzemplarzy Dying Light 2. Zważywszy na to, że w lutym swoją premierę miało także Horizon Forbidden West czy Elden Ring, to wręcz fenomenalny wynik. Nic tylko pogratulować, bo to niemałe osiągnięcie. Techland może teraz świętować, bo od tego czasu na pewno doszło jeszcze wiele sprzedanych sztuk.

Ponad dwadzieścia lat temu walczyliśmy z wirusem w Harranie. Przegraliśmy. Teraz, w Mieście, przegrywamy ponownie. Konflikt podzielił jedną z ostatnich wielkich osad, a cywilizacja cofnęła się do wieków ciemnych. Mimo to nadzieja nas nie opuszcza.. Jesteś wędrowcem dzierżącym moc, dzięki której możesz zmienić losy Miasta. Jednak twoje nadzwyczajne zdolności mają swoją cenę. Przeszłość pozostawiła w tobie niejasne wspomnienia, których nie jesteś w stanie rozszyfrować, a droga ku prawdzie wiedzie cię w sam środek wojny. Doskonal swoje umiejętności, bo, żeby pokonać wrogów oraz zyskać sojuszników, będziesz potrzebować zarówno siły, jak i sprytu. Odkryj mroczne sekrety tych, którzy są u władzy, wybierz, po której stronie chcesz stanąć i stwórz swoje przeznaczenie. Jednak bez względu na to, dokąd zaprowadzą cię twoje czyny, musisz pamiętać o jednym – pozostań człowiekiem.

Dying Light 2 – opis gry

Zobacz też: Skate 4 zapowiada się bardzo dobrze, a pierwsze informacje o grze pokazują, że warto czekać.

Poniżej znajdziecie też kilka promocji na pudełkowe wersje gier. Warto się pośpieszyć, ponieważ pula przecenionych gier jest ograniczona i niedługo się skończy.

Źródło: PulsBiznesu / Techland / ŁowcyGier

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy