Skate 4 to gratka dla wszystkich fanów deskorolek – wyciekł materiał z rozgrywki

Borys Francuz Borys Francuz Gry

Skate 4 jak sama nazwa wskazuje to czwarta części serii gier o skateboardingu. Odpowiedzialne za produkcję Electronic Arts musiało w ostatnim czasie nie dopilnować swoich deweloperów, ponieważ do sieci wyciekł fragment z rozgrywki!

Czy właśnie poznaliśmy gameplay Skate 4?

Czy właśnie poznaliśmy gameplay Skate 4?

Za Skate 4 odpowiada studio Full Circle, które ściśle współpracuje z Electronic Arts, czyli wydawcą gry. Sam tytuł to reaktywacja serii, która w ostatnich latach została delikatnie zaniedbana przez twórców. Cykl Skate charakteryzuje się realistyczną fizyką, która niesłychanie poprawnie oddaje rzeczywiste wrażenia z jazdy na desce. Wielu z fanów skateboardingu uważa, że seria od Electronic Arts najzwyczajniej w świecie bije na głowę słynne już gry sygnowane nazwiskiem Tony’ego Hawka.

Po raz pierwszy producenci Skate 4 zapowiedzieli w czerwcu 2020 roku. Od tamtej pory na światło dzienne przedostało się bardzo mało informacji, które zdradzałyby szczegóły dotyczące gry. Sytuacja zmieniła się o 180 stopni dokładnie wczoraj. Jeden z graczy, który najprawdopodobniej brał udział w testach pre-alphy Skate 4, nagrał półminutowy filmik z rozgrywki. Nagranie na swoim Twitterze opublikował Jeff Grubb, czyli jeden z branżowych dziennikarzy. Bardzo wczesny gameplay gry możecie obejrzeć w poście zamieszczonym poniżej.

Zobacz też: Weekend na Amazon Prime Video – kilka nowości, a wśród nich horror, którego lepiej nie ruszać

Jak sami widzicie, Skate 4 podtrzymuje tradycję serii i stawia na naturalność i realistyczność jazdy. Nie trzeba być znawcą skateboardingu, żeby zauważyć, że ruchy wykonywane przez postać na desce są płynne i pozbawione przesadnej ekwilibrystyki. W tym miejscu warto zaznaczyć, że powyższy materiał to jedynie przeciek testowej wersji Skate 4. Oznacza to, że do dnia premiery cała rozgrywka może się całkowicie zmienić. Sama data debiutu gry wciąż stoi pod znakiem zapytania. Electronic Arts w żaden sposób nie zapowiedziało jeszcze, kiedy wyczekiwany tytuł trafi do obiegu. Wiemy jedynie, że pojawi się on na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S.

Źródło: Kotaku

    Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy