Hearthstone wyprawa do zatopionego miasta

Dodatek do Hearthstone już jest – co nowego przynosi Wyprawa do Zatopionego Miasta?

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Hearthstone doczekało się nowego rozszerzenia, czyli Wyprawy do Zatopionego Miasta. Razem z nim gracze będą mogli skorzystać z nowego zestawu kart oraz słów kluczowych, czyli sama rozgrywka może nabrać trochę rumieńców. Zważywszy na to, że Hearthstone cieszy się sporą popularnością, gracze z pewnością będą zadowoleni z nowych możliwości oferowanych przez rozszerzenie.

Dodatek Hearthstone – Wyprawa do Zatopionego Miasta

Hearthstone, czyli produkcja od Activision Blizzard to gra karciana, która opisywana jest jako diabelnie wciągająca. Zważywszy na to, że tego typu produkcje faktycznie potrafią przyciągać przed ekrany milionową społeczność, wierzymy tym zapewnieniom na słowo. Teraz na rynku pojawił się dodatek do Hearthstone, który zawiera aż 135 nowych kart kolekcjonerskich, a także nowe słowa kluczowe. Poniżej możecie zapoznać się z informacjami na temat nowości, a więcej o samej grze, znajdziecie oczywiście na stronie internetowej.

Zobacz też: Oto najciekawsze filmy, które powstały na podstawie gier.

  • Nowe słowo kluczowe: Wyłów kartę – „Wyłów kartę” to nowe słowo kluczowe, które pozwala spojrzeć na 3 karty z dna talii i wybrać jedną, która wypłynie na wierzch. Wyłowione karty można łączyć z nowymi aszarańskimi kartami, które wysyłają potężne „zatopione” karty na spód talii.
  • Nowe słowo kluczowe: Kolos – Te olbrzymy są zbyt wielkie, aby zmieścić się na jednej karcie! Stronnicy oznaczeni słowem kluczowym „Kolos” mają dodatkowe kończyny, które zapewniają potężną synergię z korpusem. Kończyny przyzywane są za każdym razem, gdy Kolosalny stronnik trafi na planszę – nawet jeśli nie został zagrany z ręki.
  • Nowy rodzaj stronników: Naga – Nagi to nowy rodzaj stronników, który trafia do Hearthstone na stałe. Koncentrują się na zaklęciach, zapewniając zwykle premie za ich zagrywanie, gdy gracz trzyma w ręce karty stronników tego typu.
  • Rotacja zestawów Roku Hydry – Rok Hydry rozpoczyna się dziś rotacją zestawów wysyłającą do Dziczy rozszerzenia Roku Feniksa: Popioły Rubieży, Scholomancjum, Obłędny Festyn Lunomroku. Pula kart w Standardzie składa się teraz z zestawów z rozszerzeń Zahartowani przez Pustkowia, Zjednoczeni w Wichrogrodzie, Rozbici w Dolinie Alterak, Wyprawa do Zatopionego Miasta oraz zestawu bazowego.
  • Aktualizacje zestawu bazowego – Zmiany w zestawie bazowym wchodzą do gry wraz z rotacją zestawów. Nastąpi spore przetasowanie – 57 kart opuści zestaw, a zasilą go 72 karty. Zestaw bazowy będzie teraz liczył 250 kart, czyli o 15 więcej niż w zeszłym roku. Nowości to powracające karty, takie jak uwielbiani przez wszystkich Reno Jackson i Dziki piromanta, choć niektóre zostały dostosowane do bieżącej wersji gry.

Źródło: Cenega informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy