Brothers A Tale of Two Sons

Nie masz co robić w weekend? Darmowa gra od Epic Games może temu zaradzić

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Wiadomo, że darmowe gry od Epic Games Store to zawsze coś miłego. Tym razem platforma postanowiła podzielić się produkcją, która będzie idealna do ogrania w duecie. Oczywiście będzie także można grać samodzielnie, bo w końcu nie każdy musi lubić współpracę jeżeli chodzi o gry. Od teraz można za darmo pobierać Brothers: A Tale of Two Sons na komputery osobiste.

Brothers: A Tale of Two Sons – za darmo na Epic Games Store

Jak to zwykle bywa w przypadku gier za darmo od Epic Games Store, do czwartku (24.02) do godziny 17.00 można odebrać udostępniony tytuł. Ten raz przypisany do naszego konta, będzie można ogrywać za darmo tak długo, jak będziemy chcieli. Normalnie produkcja wyceniona jest na 65 złotych, więc to całkiem miła oszczędność. Poniżej możecie zapoznać się z jej opisem.

Pokieruj losami dwojga braci w epickiej, baśniowej przygodzie autorstwa wizjonerskiego szwedzkiego reżysera Josefa Faresa oraz światowej klasy studia Starbreeze Studios.Steruj dwoma braćmi jednocześnie w wyjątkowym trybie współpracy dla jednego gracza. Rozwiązuj łamigłówki, odkrywaj rozmaite miejsca i walcz z bossami, sterując każdym bratem przy użyciu jednego drążka .Mężczyzna walczy o życie. Jego dwaj synowie, rozpaczliwie usiłujący odnaleźć lekarstwo dla swojego chorego ojca, nie mają innego wyboru. Muszą wyruszyć w pełną niebezpieczeństw i wspólnej walki o przetrwanie podróż, aby odnaleźć „wodę życia”. Gdy jeden osłabnie, drugi musi być silny. Gdy jeden się boi, drugi musi wykazać się odwagą. Muszą być dla siebie… Braćmi. Będzie to niezapomniana podróż.

Brothers: A Tale of Two Sons – opis z Epic Games Store

Zobacz też: Dziś premiera Horizon Forbidden West – gra, którą po prostu trzeba znać.

W przyszłym tygodniu do odebrania będzie gra Cris Tales, o czym Was oczywiście poinformujemy. A tymczasem warto przypisać Brothers: A Tale of Two Sons do swojego konta, skoro jest okazja.

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy