ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Gwiezdne Wojny upadły zakon

Wielki hit EA za darmo – zostań rycerzem Jedi, czyli Amazon Prime Gaming na styczeń 2022

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Oferta Amazon Prime Gaming na styczeń 2022 roku prezentuje się naprawdę ciekawie. Szczególnie dla tych graczy, którzy do tej pory nie mieli okazji sprawdzić jednego z ciekawszych tytułów od EA. Mowa o STAR WARS Jedi: Fallen Order (Upadły Zakon), które dostępne jest w ramach abonamentu Amazon Prime. Co jeszcze dodano do usługi i do kiedy mamy czas na pobranie produkcji?

Amazon Prime Gaming – styczeń 2022

Amazon Prime Gaming styczeń 2022

Zdecydowanie najgłośniejszym tytułem, który trafił do oferty Amazon Prime Gaming na styczeń 2022, jest wspominana gra z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Fani tego typu produkcji nie są rozpieszczani, więc każda gra jest na wagę złota. Upadły zakon zebrał naprawdę dobre recenzje i powinni być zadowoleni nawet fani zwykłych TPP, którzy niekoniecznie przepadają za Gwiezdnymi Wojnami. Oprócz tego do oferty Amazon Prime Gaming na styczeń 2022 roku wpadły jeszcze dwa inne duże tytuły. Pierwszym jest Total War: Warhammer, a drugi kooperacyjna strzelanka World War Z: Aftermath. Pełna lista produkcji do odebrania za darmo widoczna jest poniżej.

  • Abandon Ship
  • In Other Waters
  • Paper Beast: Folded Edition
  • Two Point Hospital
  • WRC 7
  • Fahrenheit Indigo Prophecy Remastered
  • Total War: Warhammer
  • World War Z: Aftermath
  • Star Wars Jedi: Upadły zakon

Zobacz też: Premiera Samsung Galaxy S21 FE – teraz wiemy o nim już wszystko.

By skorzystać z oferty Amazon Prime Gaming na styczeń należy posiadać abonament Amazon Prime, który kosztuje 49 złotych za rok. W ten sposób można odebrać kody do gier, które realizujemy na konkretnej platformie np. Origin czy Epic Games Store. Ważne jest to, że raz przypisana do naszego konta gra, zostaje z nami już na zawsze. Warto jeszcze przypomnieć, że dalej można odebrać za darmo trylogię Tomb Raider z Epic Games Store. Gry z Amazona znajdziecie o TUTAJ.

Star Wars Jedi: Upadły zakon

Przeżyj przygodę obejmującą swoim rozmachem całą galaktykę ze Star Wars Jedi: Upadły zakon – nową, trzecioosobową grą akcji studia Respawn Entertainment. W tej grze fabularnej dla jednego gracza wcielasz się w Padawana Jedi, który cudem uchronił się przed czystką zapoczątkowaną Rozkazem 66 bezpośrednio po wydarzeniach z kinowej Części III: Zemsta Sithów. Na drodze ku odbudowie Zakonu Jedi przyjdzie ci poskładać kawałki swojej obróconej wniwecz przeszłości, ukończyć szkolenie, rozwinąć nowe, potężne zdolności Mocy i opanować sztukę władania mieczem świetlnym. Wszystko to pozostając o krok przed Imperium i jego zabójczymi inkwizytorami. W trakcie doskonalenia swoich zdolności gracze stoczą porywające pojedynki z użyciem miecza świetlnego i Mocy, znane z filmowej sagi Gwiezdnych Wojen. Gracze będą musieli podejść do walki w metodyczny sposób, analizując atuty i słabości oraz polegając na sprytnym użyciu treningu Jedi, aby pokonać przeciwników i rozwiązać stojące im na drodze zagadki.

Star Wars Jedi: Upadły zakon – opis ze Steam

Total War: WARHAMMER

U świtu nowej epoki czekają cię setki godzin rozgrywki. W Total War: WARHAMMER świat pełen legendarnych bohaterów, gigantycznych potworów, skrzydlatych istot, magicznych burz i regimentów koszmarnych wojowników budzi się do życia. Wyrusz na podbój jako dzielni mieszkańcy Imperium, mściwe krasnoludy, mordercze wampiry lub brutalne orki i gobliny z plemion zielonoskórych. Dzięki unikatowym postaciom, mechanikom kampanii, jednostkom bojowym i stylowi rozgrywki każda rasa jest jedyna w swoim rodzaju.

Total War: WARHAMMER – opis z Epic Games Store

World War Z: Aftermath

World War Z: Aftermath to najlepsza kooperacyjna strzelanka z zombie inspirowana kinowym hitem studia Paramount Pictures i kolejny etap ewolucji przebojowego World War Z, którego doceniło ponad 15 milionów graczy. Odwróć bieg wydarzeń apokalipsy zombie na konsolach i komputerach osobistych z rozgrywką międzyplatformową. Zaproś do trzech znajomych lub graj w pojedynkę z sojusznikami SI i walcz na całym świecie przeciw hordom wygłodniałych zombie w trakcie pełnych napięcia nowych epizodów fabularnych. Odbij Watykan w iście epickiej konfrontacji w Rzymie i połącz siły z ocalałymi na śnieżnej Kamczatce. Odbij Watykan w iście epickiej konfrontacji w Rzymie i połącz siły z ocalałymi na śnieżnej Kamczatce w ramach nowych misji fabularnych. Graj jako nowe i powracające postacie, walcząc z nieumarłymi przy użyciu nowego brutalnego systemu walki wręcz, dziesiątkując gniki przy użyciu wyjątkowych ruchów, profitów i opcji podwójnych broni, takich jak sierp i tasak. Daj odpór nowym nieumarłym koszmarom, takim jak chmary wygłodniałych szczurów, które wprowadzą do twojej drużyny kompletny chaos.

World War Z: Aftermath – opis z Epic Games Store

Źródło: Amazon Prime Gaming

Sprawdź najnowsze wpisy