ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Tomb Raider za darmo PC

Będę grał w grę i to jaką – Tomb Raider trylogia za darmo na PC!

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Trylogia Tomb Raider za darmo to wielkie zwieńczenie rozdawania produkcji na Epic Games Store. Przez ostatnie dwa tygodnie gracze dostawali darmowe gry, na których odebranie mieli 24 godzin. W przypadku tej wersji Tomb Raidera czasu jest więcej, ale też mówimy o tytule, który może przyciągnąć większą liczbę osób, niż poprzednie odsłony wydarzenia. Za darmo w Epic Games Store można było odebrać przez te dwa tygodnie m.in. Shenmue III, Neon Abyss, Remnant: From the Ashes, The Vanishing of Ethan Carter, Loop Hero, Second Extinction, Mutant Year Zero: Road to Eden, Vampyr, Control, Moving Out czy do dziś Salt and Sanctuary.

Darmowa gra od Epic Games Store – trylogia Tomb Raider

Tomb Raider za darmo

Są takie produkcje, które kojarzą się z konkretnym okres w roku. W Polsce taką grą zdecydowanie jest Tomb Raider, co związane jest z pewnym wywiadem. Ten stał się już memem i jak napiszemy „będę grał w grę”, to zapewne większość z Was będzie wiedziało o co chodzi. Można więc powiedzieć, że Epic Games Store dało nam idealnym prezent na nadchodzące dni, a w tym i na Sylwestra. Jeżeli więc nie macie żadnych planów, to możecie na spokojnie odebrać trylogię Tomb Raider za darmo i spędzić ten czas razem z Larą. Tytuł za darmo w Epic Games Store można odebrać do 6 stycznia 2022 roku do godziny 17.00.

Tomb Raider GOTY

Tomb Raider to uznana przez krytyków gra przygody i akcji, która skupia się na intensywnej i mrocznej historii początków Lary Croft i jej przeobrażenia się z młodej kobiety w wytrwałą weterankę. Dysponując jedynie pierwotnymi instynktami i zdolnością do przesuwania ludzkich granic wytrzymałości, Lara musi walczyć, by rozwikłać mroczną historię zapomnianej wyspy i uciec z jej bezlitosnego potrzasku. Edycja Game of the Year zawiera dodatek Tomb of the Lost Adventurer, 6 strojów Lary dla pojedynczego gracza i 4 postacie.

Rise of the Tomb Raider

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration zawiera grę podstawową i przepustkę sezonową obejmującą nowe treści. Przemierzaj posiadłość Croft Manor w nowej historii „Więzy krwi” („Blood Ties”), a potem broń jej przed inwazją zombie w „Koszmarze Lary” („Lara’s Nightmare”).
Przeżyj skrajne warunki ze znajomym w nowym trybie współpracy online Endurance i zmierz się z nowym stopniem trudności „Extreme Survivor”. Wersja zawiera również strój i broń inspirowane grą Tomb Raider III oraz pięć klasycznych skórek Lary. Istniejące dodatki to kolejne wyzwania: musisz zbadać nowy grobowiec, w którym kryje się prastare zło w dodatku Baba Yaga: The Temple of the Witch oraz walczyć z falami zarażonych drapieżników w Cold Darkness Awakened.

Shadow ot the Tomb Raider

Lara Croft rusza uratować świat przed apokalipsą Majów. Aby to zrobić, wypełnia swoje przeznaczenie, stając się Tomb Raiderem. Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition przedstawia ostatni rozdział początków Lary, w którym wypełnia ona swoje przeznaczenie, stając się Tomb Raiderem. Łącząc podstawową grę, wszystkie siedem dodatkowych wyzwań w grobowcach, a także wszystkie dostępne do pobrania bronie, stroje i umiejętności, Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition to najlepszy sposób na przeżycie przełomowej chwili w życiu Lary.

Zobacz też: Kolejne aplikacje zintegrowane z HarmonyOS!

Dlaczego warto zagrać w nowego Tomb Raidera

Tomb Raider za darmo PC

Epic Games Store daje teraz za darmo trzy produkcje. Dostajemy bowiem: Tomb Raider, Rise of the Tomb Raider oraz Shadow of the Tomb Raider w jednym, zbiorczym wydaniu. To nowe i odświeżone spojrzenie na przygody Lary Croft, która na stałe zapisała się już w popkulturze. Dodatkowo każda z wyżej wymienionych produkcji jest w wersji rozszerzonej (Definitive Edition czy GOTY), czyli mamy tutaj pełen zestaw dobroci i dodatków. Można podejrzewać, że serwery Epic Games będą dziś solidnie obciążone, więc trzeba liczyć się z tym, że nie od razu uda nam się produkcję odebrać.

Jednak warto się „przemęczyć” i poczekać, aż tytuł będzie można przypisać do swojego konta za darmo. Wprawdzie nowa wersja Lary Croft odbiega trochę od tego, co znamy z pierwszych odsłon serii, to zdecydowanie warto tytuł mieć w swojej kolekcji. Developerzy postawili duży nacisk na akcję w tych odsłonach gry. Dzieje się naprawdę dużo i można było się spotkać ze stwierdzeniem, że to takie Uncharted z Larą Croft. Jest w tym odrobina racji, ale na szczęście w drugiej i trzeciej odsłonie trylogii jest też dużo krypt oraz tajemnic, które przyjdzie nam rozwiązać. Do tego dochodzi naprawdę dobra oprawa graficzna, więc jest na czym zawiesić oko. Cała trylogia Tomb Raider to tytuły, które zapewnią nam kilkadziesiąt godzin dobrej, nieskomplikowanej rozrywki. Idealne zakończenie roku, a ci, którzy jeszcze nie grali w żadną z tych części, mają teraz możliwość nadrobić. Zdecydowanie warto i to nie tylko dlatego, że gra jest teraz za darmo!

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najnowsze wpisy