ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Podróbki na Amazonie 

Promocja na Amazon Prime – niecałe 50 złotych i darmowa wysyłka, filmy, seriale i gry na rok

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Promocje

Wystartowała wyjątkowa promocja na Amazon Prime, czyli zestaw usług – Amazon, Amazon Video oraz Amazon Gaming. Za 49 złotych rocznie dostajemy teraz to wszystko w jednym pakiecie. Dodatkowo, jeżeli skorzystamy z darmowego okresu próbnego, to możemy ten okres przedłużyć o kolejne 30 dni. Tak dobrej oferty na polskim rynku nie było nigdy. Żal nie skorzystać.

Promocja na Amazon Prime – filmy, seriale, gry i wysyłki

Amazon Prime promocja

Amazon dopiero niedawno wszedł oficjalnie do Polski, a teraz wystartował ze świetną promocją na pakiet swoich usług. Wnosząc jedną opłatę za subskrypcję na Amazon Prime, otrzymujemy praktycznie kompletny zestaw usług. Teraz za dostęp do Amazon Prime zapłacimy bowiem 49 złotych za rok lub 10,99 złotych miesięcznie. Do tego można skorzystać z darmowego okresu próbnego, który trwa 30 dni. Co wchodzi w skład Amazon Prime?

  • Darmowa wysyłka przedmiotów sprzedawanych przez Amazon oznaczonych logo Prime  – bez kwoty minimalnej za zakupy.
  • Dostęp do platformy Amazon Prime Video, czyli serwisu VOD z filmami oraz serialami (znajdziemy tam m.in. The Office).
  • Dostęp do platformy Amazon Prime Gaming – w serwisie można m.in. odbierać gry na komputery osobiste. Do 1 listopada można odebrać Ghostrunner (na GOG.com), Alien: Isolation (Epic Games Store) czy Star Wars: Squadrons (Origin).

Zobacz też: Darmowe i przecenione aplikacje a Google Play Store.

Bez wątpienia to świetna oferta, bo do tej pory za dostęp do samego Amazon Prime Video płaciło się ponad 25 złotych miesięcznie. Teraz można więc oszczędzić i to bardzo dużo, bo kupując dostęp do samego VOD na rok, trzeba było zapłacić około 300 złotych. Trudno więc będzie znaleźć lepszą ofertę, a szczególnie, że ta połączona jest z Amazon Prime oraz Amazon Gaming. Nawet jeżeli do tej pory nie korzystaliśmy z żadnej z tych usług, to warto teraz to rozważyć. Z subskrypcji można będzie oczywiście zrezygnować w dowolnym momencie.

Źródło: Amazon Prime

Sprawdź najnowsze wpisy