ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Neon Abyss

Kolejna darmowa gra – Epic Games Store tym razem z szaloną platformówką

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Epic Games Store rozdaje darmowe gry i teraz będzie to robił codziennie, aż do końca roku. Wczoraj firma oferowała Shenmue III, a dziś przyszła pora na zmianę. I podobnie jak w przypadku wczoraj rozdawanej gry, czas na odbiór tej także jest ograniczony. Warto więc nie odkładać tego na później, bo inaczej można zapomnieć, a byłoby szkoda.

Darmowa gra od Epic Games Store – Neon Abyss

Neon Abyss

Darmowe gry od Epic Games Store będą pojawiały się na stronie codziennie po godzinie siedemnastej. Będzie tak aż do 31 grudnia tego roku, więc będzie można w ten sposób solidnie rozbudować swoją bibliotekę. Dziś dostępna dla graczy jest platformówka Neon Abyss, którą można odebrać do 18 grudnia do godziny 17.00.

Neon Abyss to szalona platformówka akcji w stylu roguelike, w której w pełnym uzbrojeniu ruszasz do Otchłani jako część Ponurego Oddziału samego Hadesa. Dzięki nieograniczonej liczbie synergii przedmiotów i unikalnemu systemowi ewolucji lochów każda sesja gry jest inna, a każdy podjęty wybór wpływa na zmianę zasad. Przygotuj się na rozpętanie piekła! Neon Abyss łączy dynamiczną akcję z zaawansowanymi mechanikami w stylu roguelike, pozwalając graczowi wcielić się w utworzonego przez Hadesa członka Ponurego Oddziału, mającego zinfiltrować Otchłań i stanąć do walki z Nowymi Bogami. Śmierć to dopiero początek, gdyż z każdą kolejną przegraną otrzymasz dostęp do mocy potężniejszych niż wcześniej. Z każdą kolejną sesją gry zyskasz możliwość odblokowania nowych pomieszczeń, przedmiotów, bossów, specjalnych zasad, a nawet nowych zakończeń! Oznacza to, że każde podziemie jest wyjątkowe i posiada możliwość rozbudowy, jednocześnie dopasowując się do specyficznego stylu gry gracza.

Neon Abyss – opis z Epic Games Store

Zobacz też: Poczta Polska podnosi ceny za przesyłki krajowe.

Teraz można tylko już czekać na kolejną darmową grę, którą Epic Games zaoferuje swoim użytkownikom. Widać, że codziennie będziemy dostawali coś z „zupełnie innej beczki”, ale to dobrze.

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najnowsze wpisy