ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Games with Gold

Games with Gold na październik 2021 – cztery gry, a wśród nich z serii Resident Evil

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Oferta Games with Gold na październik 2021 roku została ujawniona przez Microsoft. Tym razem także nie ma w niej specjalnie okazałych tytułów, bo te rezerwowane są dla Xbox Game Pass. Nie ma co jednak narzekać, bo dla osób opłacających subskrypcję to zawsze coś, co dawane jest im „za darmo”. Jakie tytuły trafią do graczy w kolejnych dniach?

Games with Gold na październik 2021

Skończyły się chyba czasy, kiedy w Games with Gold pojawiały się mocne i wyczekiwane przez graczy produkcji. Wprawdzie dalej można w ofercie trafić na ciekawe tytuły, ale i tak większość z nich ląduje w Xbox Game Pass. Microsoft stawia już na usługę, która przyniosła mu spory rozgłos, więc nie dziwne, ze oferta Games with Gold na październik 2021 wygląda tak, jak wygląda. Tak prezentuje się lista gier, które zaraz trafią do posiadaczy Xbox-ów.

  • Aaero (1 – 31 października) – Xbox One, Xbox Series X|S
  • Hover (16 października – 15 listopada) – Xbox One, Xbox Series X|S
  • Castlevania: Harmony of Despair (1 – 15 października) – Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S
  • Resident Evil Code: Veronica X (16 – 31 października) – Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S

Zobacz też: Paczki w mniejszych kartonach – ten sklep poszedł po rozum do głowy.

Jeżeli lubimy starsze odsłony serii Resident Evil, to z pewnością ucieszy nas obecność Resident Evil Code: Veronica X w Games with Gold. Tytuł pojawił się na rynku ponad dwadzieścia lat temu. Dla niektórych może to być mały szok, ale warto spróbować swoich sił w tej odsłonie cyklu. Dobrą wiadomością jest też to, że gry, które są w Games with Gold i wyszły na Xbox 360, zostaną przypisane do biblioteki już na stałe. Nawet w sytuacji, kiedy zrezygnujemy z opłacania subskrypcji na usługę. W tym przypadku będą to więc Castlevania: Harmony of Despair oraz Resident Evil Code: Veronica X. I choć oferta na październik 2021 nie jest może zbyt oszałamiająca, to jeżeli korzystanie z Xbox-a, warto produkcje dopisać do swojego konta.

Źródło: Microsoft

Sprawdź najnowsze wpisy