Teraz można mieć za darmo Far Cry 3, czyli jedną z ciekawszych odsłon stale rozwijającej się serii. Darmowa gra od Ubisoft dostępna jest dla posiadaczy komputerów osobistych oraz osób, które mają konto w usłudze Ubisoft Connect. Jeżeli ktoś jest fanem produkcji od Ubisoft, z pewnością takie konto już ma, a jeżeli nie grał jeszcze w Far Cry 3, to teraz nadarza się doskonała okazja do nadrobienia zaległości.

Far Cry 3 za darmo na PC

Wielkimi krokami zbliżamy się do premiery kolejnej odsłony popularnej serii FPS-ów. Far Cry 6 zadebiutuje na rynku już 7 października, więc to dobry czas na to, by przypomnieć sobie to, co działo się w poprzednich częściach. Nie trzeba robić wiele, by dostać Far Cry 3 za darmo na PC. Trzeba zalogować się na swoje konto i przypisać do niego produkcję. Należy to zrobić do 11 września do godziny 08.30, więc czasu nie zostało już wiele. Link do sklepu Ubisoft znajdziecie poniżej.

Udostępnienie trzeciej części gry za darmo to oczywiście element promocji nowej produkcji. Ostatnio Ubisoft poinformowało o tym, że pojawi się darmowa aktualizacja Far Cry 6 dla posiadaczy starszej generacji konsol (Xbox/PlayStation). Można więc kupić tańszą wersję na Xbox One czy PlayStation 4, a aktualizacja dla Xbox Series X lub PlayStation 5 dostanie się za darmo. To bardzo dobra wiadomość, bo niestety takie aktualizacje nie zawsze są darmowe. Ostatnio głośno było o tym, że Sony chciało sobie liczyć za taką aktualizację dla Horizon Forbidden West, ale po oburzeniu fanów, wycofano się z tej decyzji. Jednak już kolejne tytuły ekskluzywne dla PlayStation będą aktualizowane za około 10 dolarów.

Zobacz też: Oppo Reno6 5G – przeczytajcie nasze pierwsze wrażenia.

Far Cry 3 to produkcja, która ma już „na karku” prawie dziesięć lat, ale dalej może być całkiem przyjemna. Trafiamy tam na wyspę, która rządzona jest przez psychopatycznego Vaasa. Kilkadziesiąt godzin dobrej zabawy i to zupełnie za darmo – warto sprawdzić.

Źródło: Ubisoft