Data premiery Far Cry 6

Data premiery Far Cry 6 – aligatory, miotacze ognia i… jamnik. Będzie się działo!

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Data premiery Far Cry 6 została w końcu potwierdzona i w grę zagramy wcześniej, niż w inny głośny tytuł tego roku, czyli Dying Light 2. Ubisoft pokazało dziś fragmenty rozgrywki i opowiedziano trochę o nowej odsłonie swojej strzelanki. Możemy spodziewać się tego, za co pokochaliśmy Far Cry – rozległe tereny, wyjątkowe broni i odpowiednia dawka… szaleństwa.

Data premiery Far Cry 6

Nie przedłużając, data premiery Far Cry 6 została ustalona na 7 października tego roku. Gra pojawi się na PC-tach oraz konsolach Xbox oraz PlayStation. Mowa tutaj o konsolach nowej i starej generacji, więc Ubisoft idzie drogą Techlandu. Obrodziło nam w ostatnich dniach ciekawymi zapowiedziami, ponieważ oprócz Dying Light 2, dostaliśmy także obszerny fragment rozgrywki z Horizon Forbidden West. Z tych wszystkich tytułów, to na Far Cry 6 poczekamy najkrócej. To z pewnością ucieszy fanów serii, ponieważ gra została zapowiedziana już dość dawno.

W grze pojawi się wiele rodzajów broni, a sporo z nich będzie „domowej roboty”. W końcu będziemy walczyć po stronie rewolucjonistów, a oni nie mają dużo funduszy. Gracze będą mogli korzystać m.in. z odpowiednio zmodyfikowanych miotaczy ognia, ale także i z wyrzutni płyt CD. A wszystko w takt bujającej muzyki. Nie zabraknie więc specyficznego poczucia humoru. W Far Cry 6 gracze nie powinni się nudzić. Zresztą zobaczcie przygotowany przez Ubisoft materiał, by się o tym osobiście przekonać.

Zobacz też: POCO F3 GT oficjalnie zapowiedziane, ale może wiemy o nim już wszystko.

Witamy w Yarze, tropikalnym raju zatrzymanym w czasie. FAR CRY®6 zabiera gracza do pełnego adrenaliny świata współczesnej rewolucji partyzanckiej. Jako dyktator Yary, Anton Castillo pragnie niezależnie od kosztów przywrócić swemu narodowi dawną chwałę. W tych krwawych działaniach wspiera go jego syn, Diego. Ich bezwzględne rządy doprowadziły do wybuchu rewolucji.

Far Cry 6 – opis z PlayStation Store

Źródło: Ubisoft  / YouTube

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy