Crysis Remastered Trilogy ma pojawić się już jesienią, czyli za kilka miesięcy. W zeszłym roku fani gry dostali odświeżoną pierwszą część, ale wygląda na to, że nie będą musieli długo czekać na kolejne. Studio Crytek zdecydowało się bowiem na odważny ruch i zamiast wypuszczać po każdej odsłonie osobno, pojawi się od razu cały pakiet.

Crysis Remastered Trilogy – zapowiedź

Crysis to jedna z tych produkcji, która potrafiła mocno rozgrzać komputery graczy na całym świecie. Tak przynajmniej było przed laty, bo od czasu premiery pierwszej części gry (2007), wiele się na rynku zmieniło. Teraz praktycznie każdy tytuł wygląda tak, jak wielu graczy nigdy sobie nie wyobrażało, że może wyglądać grafika. Marka Crysis została z czasem trochę zapomniana, ale zeszłoroczna premiera odświeżonej wersji przyniosła spodziewany rozgłos. Teraz Crytec idzie za ciosem, a gracze już mogą wypatrywać nowych wersji gier.

Crysis Remastered Trilogy pojawi się na komputery osobiste, ale także na konsole. Mowa tutaj o PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Produkcja będzie jednak przystosowana pod konsole nowej generacji (Xbox Series X|S oraz PlayStation 5), ale działała będzie w trybie wstecznej kompatybilności. Nie wiadomo czy pojawi się specjalna aktualizacja, która pozwoli na wyciśnięcie ze sprzętów ostatnich soków, ale tego dowiemy się pewnie bliżej samej premiery tytułów. Konkretnej daty jeszcze nie poznaliśmy. Pierwszy remaster Crysis zaliczył kilka opóźnień i problemów przed premierą. Miejmy nadzieję, że Crysis Remastered Trilogy pojawi się na rynku bez kłopotów.

Zobacz też: Nowe przepisy zabraniają korzystania ze smartfona na pasach.

Dla osób, które kupiły już pierwszą część Crysis w odświeżonej wersji, ma pojawić się możliwość dokupienia dwóch kolejnych osobno. Reszta graczy będzie mogła kupić od razu cały zestaw. Crytek pracuje też nad zupełnie nową produkcją, ale o niej jeszcze niewiele wiadomo. Ma to być strzelanka FPP więc coś, na czym firma się dobrze zna.

Źródło: Crytec / Twitter / YouTube

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.