rozgrywka Diablo Immortal

Rozgrywka z Diablo Immortal na Androidzie – fani mają na co czekać

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

W sieci pojawiła się rozgrywka z Diablo Immortal i to taka, która powinna zaspokoić ciekawość fanów. Mowa tutaj o trwającym ponad godzinę materiale, który pokazuje, jak wygląda sam początek nowej produkcji. Mobilne Diablo od momentu ogłoszenia było wyjątkowo kontrowersyjnym tytułem. Fani nie przyjęli ciepło tego, że Blizzard zabiera się za ich kultowy tytuł i przerzuca go na urządzenia mobilne.

Rozgrywka z Diablo Immortal

Seria Diablo ma miliony fanów na całym świecie i jest jednym z tych tytułów, który można nazywać „pewniakiem”. Trochę inaczej wygląda to z wersją mobilną, bo jednak fani nie tego oczekiwali od producenta. W końcu mówimy tutaj o produkcji, która została stworzona z myślą o PC-tach. Dalej nie poznaliśmy dokładnej daty premiery gry, ale za to możemy teraz spojrzeć na naprawdę długi fragment rozgrywki z Diablo Immortal.

Diablo Immortal™ to zupełnie nowa odsłona w serii fabularnych gier akcji Blizzard Entertainment, które na długie lata zdefiniowały swój gatunek. Jej akcja rozgrywa się między wydarzeniami znanymi z Diablo® II: Lord of Destruction® a Diablo III®. Gracze przemierzą ponury świat Sanktuarium, który otworzy się przed nimi jak nigdy dotąd – Diablo Immortal™ jest bowiem grą z gatunku MMORPG, w której aniołowie i demony toczą niekończącą się wojnę o panowanie nad światem zamieszkiwanym przez śmiertelników. Podczas poszukiwań epickich przygód bohaterom Sanktuarium przyjdzie zjednoczyć siły z niezliczonymi sprzymierzonymi graczami, by zebrać rozproszone odłamki splugawionego Kamienia Świata i zapobiec powrotowi Władcy Grozy. Weterani serii Diablo wyruszą u boku nowych graczy, by poznać najgłębiej skrywane sekrety rozległego, otwartego świata, stawić czoła nieprzeliczonym armiom demonów, zdobyć epickie łupy i posiąść niewyobrażalną moc.

Opis gry z Google Play Store

Zobacz też: Aplikacje instalowane na… raty?

Gameplay został nagrany na telefonie Asus ROG 5 więc trudno ocenić, jak tytuł będzie sprawował się na gorszych smartfonach. Widać, że będzie potrzebował sporo mocy. Gra będzie darmowa, ale oczywiście znajdzie się w niej opcja zakupów. Co sądzicie o tytule? Czekacie na niego?

Źródło: Android Police / Google Play Store

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy