Oferta PS Plus na kwiecień została właśnie podana do wiadomości. Wcześniej pojawiały się informacje, że dla subskrybentów PlayStation Plus dostępna będzie jedna z ciekawszych produkcji 2019 roku, czyli Sekiro: Shadows Die Twice, ale tak się nie stało. Nie zmienia to jednak tego, że dalej subskrybenci PS Plus dostaną naprawdę ciekawy zestaw produkcji. Co więc trafiło do oferty?

PS Plus na kwiecień 2021

Tym razem Sony częściowo zaskoczyło, a częściowo nie. O jednej z produkcji wiedzieliśmy już od dawna. Na prezentacji z nowymi grami zmierzającymi na PlayStation 5 powiedziano bowiem, że w kwietniowej ofercie PlayStation Plus pojawi się Oddworld: Soulstorm. I tak też się stało. Jednak to nie jedyny tytuł, który dostępny będzie do pobrania już niedługo. Oto co trafiło do oferty PS Plus na kwiecień.

  • Oddworld: Soulstorm (tylko na PS5)
  • Days Gone (PS4 / PS5)
  • Zombie Army 4 (PS4 / PS5)

Widać więc, że Sony postawiło na mocny zestaw tytułów, a jeden z nich to przecież premierowa produkcja. Dla fanów platformówek to doskonała wiadomość, a przypominamy, że jeszcze dziś można pobrać za darmo Ratchet & Clank na konsole Sony. Nowy Oddworld: Soulstorm swojego czasu bardzo mocno promowany był przez Sony. Jego obecność w PS Plus nie jest więc wielkim zaskoczeniem. W ten sposób do nowej gry dostęp będzie miała wielomilionowa baza użytkowników konsoli. Miejmy nadzieję, że tytuł sprosta oczekiwaniom graczy.

Zobacz też: Co ciekawego w Games with Gold na kwiecień?

Kolejnym tytułem jest Days Gone, czyli otwarty świat i masa zombie. Wprawdzie w grze kreatury nazywane są Świrusami, ale zachowują się podobnie. I choć samo Days Gone w momencie swojej premiery miało dość sporo błędów, to po szeregu aktualizacji jest to bardzo ciekawy tytuł. Niedawno okazało się, że produkcja zmierza także na komputery osobiste. Jeżeli ktoś nie chce na to czekać i jeszcze tytułu nie ma w swojej kolekcji, warto go przypisać do biblioteki. Warto też dodać, że posiadacze PS5 mogli go już sprawdzić, ponieważ znajduje się on w PS Plus Collection, czyli zestawie gier dla posiadaczy PS Plus i PS5. Ostatnim z tytułów w kwietniowym PS Plus będzie Zombie Army 4, czyli trochę inne spojrzenie na nieumarłych. I co sądzicie o takim zestawie gier?

Źródło: Sony

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.