ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Ratchet And Clank za darmo PS4 PS5

Ratchet & Clank za darmo na PS4 i PS5 – nie trzeba mieć PS Plus, żeby skorzystać

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Ratchet & Clank dostępny jest już za darmo na PS4 i PS5, a wszystko w ramach inicjatywy Play At Home od Sony. Posiadacze PlayStation mogą pobierać produkcje na swoje konsole przez najbliższy miesiąc i ta zostanie u nich już na zawsze. To kolejna tego typu akcja od Sony, które zachęca graczy do pozostawania w domach. Jednak tym razem nie skończy się tylko na jednej grze.

Ratchet & Clank za darmo na PS4 i PS5

Osoby, które korzystają z oferty abonamentowej PlayStation Plus i mają już PlayStation 5, mogły wcześniej grać w platformówkę. Ta należy bowiem do pakietu gier, który udostępniany jest właścicielom next-gena korzystającym z subskrypcji. Teraz jednak nawet bez posiadania PS Plus, można mieć grę przypisaną do konta i odpalać ją w trybie wstecznej kompatybilności. Posiadacze PlayStation 4 oczywiście także mogą korzystać z darmowego produktu od Sony, który będzie dostępny dla nich do 1 kwietnia tego roku.

Stay At Home to inicjatywa Sony, która w zeszłym roku przyniosła za darmo m.in. Uncharted Kolekcja, czyli zestaw aż trze gier od Naughty Dog. Wtedy była to jednorazowa akcja, ale tym razem Sony chce ją przedłużyć. W ciągu następnych kilku miesięcy mają pojawić się kolejne tytuły, które będą udostępniane graczom za darmo i bez konieczności posiadania PlayStation Plus. Oczywiście nie znamy jeszcze tytułów, które mają pojawić się w ofercie, ale patrząc na poprzednie, to może być coś naprawdę ciekawego.

Zobacz też: Amazon.pl wystartował – nowa platforma sprzedażowa w Polsce.

Platformówka Ratchet & Clank dostępna jest w polskiej wersji językowej i z pewnością spodoba się młodszym graczom. Zresztą nie tylko oni będą się świetnie bawili, bo to jeden z ciekawszych tytułów gatunku. Do tego to dobry czas, by sobie o grze przypomnieć. Nowa odsłona ma zadebiutować na rynku już za kilka miesięcy. Miłego grania.

Źródło: Sony

Sprawdź najnowsze wpisy