PS Trophy Challenge

Wygraj PS5 – Sony zaprasza na PS Plus Trophy Challenge

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Można wygrać PS5, czyli najnowszą generację konsoli od Sony. Wystartowało PS Plus Trophy Challenge, czyli wyzwanie, gdzie, by wygrać PlayStation 5, trzeba po prostu… grać. To jednak niejedyny warunek, który należy spełnić, jeżeli chce się zostać posiadaczem nowej konsoli. Czas na wzięcie udziału w wyzwaniu jest dość długi, ale nie oznacza to, że warto odkładać start w nim na później. Poznajcie warunki uczestnictwa.

PS Plus Trophy Challenge – wygraj PS5

PS Trophy Challenge

Jak sama nazwa wyzwania wskazuje, by wziąć w nim udział, trzeba posiadać aktywną subskrypcję PlayStation Plus. Przypomnijmy, że ta kosztuje 37 złotych miesięcznie (100 zł za 3 miesiące lub 240 zł za rok) i uprawnia do pobierania co miesiąc darmowych produkcji, zapisu danych w chmurze czy gry on-line. Można już pobierać gry z marcowego PS Plus i to właśnie z nimi związane jest opisywane tutaj wyzwanie. Zasady są proste, ale by wygrać PS5 potrzeba też będzie… PlayStation VR. To może niestety sprawić, że wielu graczy nie będzie w stanie do wyzwania nawet podejść, ale po kolei.

PS Plus Trophy Challenge polega na tym, że od 2 marca do 5 kwietnia, trzeba zdobyć  co najmniej 15 trofeów w grach z marcowego PS Plus (Final Fantasy VII Remake, Remnant: From the Ashes, Farpoint VR). Ważne jest to, że muszą to być NOWE trofea, więc jeżeli ktoś już ma produkcje za sobą, to raczej na wygraną nie ma co liczyć. I dochodzi do tego jeszcze fakt, że Farpoint VR jest produkcją, która obsługuje zestaw PlayStation VR. Bez niego nie pogramy. Warto jeszcze dodać, że do wygrania PS5 trzeba będzie odpowiedzieć na pytanie – „Powiedz nam, jaka jest twoja ulubiona gra z kolekcji marcowych gier PlayStation Plus i dlaczego?”. Wygranych ma wyłonić specjalne jury.

Zobacz też: Czy otwieranie pudełek z PS5 powinno być czymś normalnym w sklepach?

Osoby, które wykonają wyzwanie, dostaną specjalną paczkę avatarów, które będą mogli wykorzystać. Wszelkie szczegóły oraz regulamin wyzwania znajdziecie na TEJ STRONIE. Powodzenia.

Źródło: Sony informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy