ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
PlayStation Store ogranicza prędkość pobierania gier

Gry w PlayStation Plus na marzec 2021 już dostępne do pobrania

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

PlayStation Plus to subskrypcja dostępna na konsolach Sony, której posiadanie gwarantuje m.in. możliwość grania po Sieci, a także co najmniej dwie darmowe gry każdego miesiąca. Zestawienie tytułów na marzec poznaliśmy kilka dni temu, natomiast już dziś można je pobierać. Warto to zrobić za wczasu, by później nie obudzić się z przysłowiową ręką w nocniku.

PlayStation Plus – marzec 2021. Gry już dostępne do pobrania

Playstation Plus marzec 2021

Oferta PlayStation Plus na marzec 2021 jest już dostępna. To z kolei oznacza, że wszystkie wchodzące w jej skład gry można już instalować na swoich konsolach. A skoro o grach mowa, to w tym miesiącu Sony udostępniło subskrybentom PS Plus następujące tytuły:

  • Final Fantasy VII Remake (PlayStation 4) 
  • Remnant from the Ashes (PlayStation 4)
  • Farpoint VR (PlayStation 4 / PlayStation VR)
  • Maquette (PlayStation 5)
  • Destruction AllStars (PlayStation 5)

Zobacz także: Ratchet & Clank za darmo na PS4 i PS5 – nie trzeba mieć PS Plus, żeby skorzystać

Marcowe gry w PlayStation Plus można pobierać bezpłatnie do końca miesiąca. Nawet jeśli nie zamierzacie ich odpalać w najbliższym czasie, to i tak warto je za wczasu dopisać do swojego konta, by móc zainstalować je w przyszłości. W gry z PS Plus można grać tylko, jeśli posiada się aktywną subskrypcję. Można ją jednak przerwać i z czasem wykupić ponownie – dodane do biblioteki tytuły nie przepadną. Co sądzicie o marcowej ofercie PlayStation Plus? Uważacie ją za interesującą, czy wręcz przeciwnie? Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: PlayStation Store

Sprawdź najnowsze wpisy