ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Outriders data premiery

Data premiery Outriders – polski shooter nie pojawi się w tym roku

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Data premiery Outriders, czyli nowego „dziecka” od People Can Fly została podana do wiadomości fanów. Wcześniej można było podejrzewać, że tytuł zadebiutuje jeszcze w tym roku, ale tak się niestety nie stanie. Na szczęście nie trzeba będzie na niego zbyt długo czekać.

Data premiery Outriders

Nie udało się dokończyć gry w założonym czasie i data premiery Outriders została lekko przesunięta. A raczej dopiero teraz ją oficjalnie ogłoszono, bo wcześniej można było tylko przypuszczać, że tytuł pojawi się w tym roku. Teraz można oficjalnie powiedzieć, że gra pojawi się na rynku 2 lutego 2021 roku. Nowa produkcja People Can Fly trafi na PC-ty, konsole PlayStation 4/5, a także na Xbox One i Series X/S. Do tego ma pojawić się także na Google Stadia, ale to nastąpi w późniejszym czasie. Jeżeli ktoś zakupi wersję na obecną generację konsol, może liczyć na aktualizacje na nowe sprzęty od Sony i Microsoft. Tytuł będzie oferował crossplay.

Outriders zaliczy opóźnienie ze względu na pandemię, która zmusiła twórców do trochę innego podejścia do pracy. Dodatkowo tytuł musiał zostać trochę dopracowany, co nie powinno dziwić. W końcu mówimy o grze, która na rynku nie będzie miała zbyt łatwo. People Can Fly postanowiło „uderzyć” w rynek loot shooterów. To produkcje polegających na kooperacji oraz zbieraniu różnego rodzaju przedmiotów. Możemy tutaj wymienić takie tytuły jak Destiny 2 czy Borderlands. W Outraiders będzie można grać w pojedynkę lub z dwiema dodatkowymi osobami.

Zobacz też: Motorola będzie robiła… lodówki.

Podczas gdy ludzkość będzie wykrwawiać się w okopach planety Enoch, ty stworzysz swojego Outridera i wyruszysz w podróż przez niebezpieczną planetę. Dzięki rozbudowanej fabule i zróżnicowanemu światowi zostawisz za sobą slumsy First City, a następnie przemierzysz lasy, góry i pustynie w poszukiwaniu tajemniczego sygnału. Połączenie dynamicznej strzelaniny z potężnymi mocami i stale rosnącym arsenałem dziwnych broni oraz sprzętu zapewni w grze „OUTRIDERS” wiele godzin rozgrywki, prosto od twórców najlepszych strzelanek ze studia People Can Fly.

Źródło: Steam / Outriders

Sprawdź najnowsze wpisy