ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Trailer The Last of Us 2

Trailer The Last of Us 2 – odliczamy dni do premiery

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Trailer The Last of Us 2 został właśnie zaprezentowany przez Naughty Dog. Można powiedzieć, że to częściowa pociecha dla tych fanów, którzy w sieci natknęli się niechcący na spoilery z produkcji. Te niestety są dość znaczne, więc jeżeli ktoś czeka na tytuł, niech lepiej uważa, bo może zepsuć sobie niespodziankę.

Trailer The Last of Us 2

Przypomnijmy, że premiera produkcji na PlayStation 4 zapowiedziana jest na 19 czerwca. To już kolejna data, bo Naughty Dog oraz Sony dwukrotnie przesuwały debiut gry. Miejmy nadzieję, że tym razem to już nie nastąpi. Nowy trailer The Last of Us 2 skupia się na historii, a raczej pokazuje jej fragmenty. Dobrze, że Naughty Dog nie zdecydowało się na to, żeby zdradzać zbyt wiele. Jednak w momencie, kiedy spoilery z gry hulają już po sieci, wielu fanów i tak niestety wie, co czeka głównych bohaterów. My tego zdradzać nie będziemy.

Sama zapowiedź jest dość krótka i niewykluczone, że przed samą premierą The Last Of Us 2 dostaniemy jeszcze jedną. Tutaj możemy z bliska spojrzeć na to, jak będzie wyglądała droga Ellie do zemsty. To akurat nie jest żadną tajemnicą, bo Naughty Dog od samego początku kładło na ten wątek spory nacisk. Widzieliśmy to już w pierwszych materiałach odnośnie produkcji, gdzie Ellie siedziała po prostu w pokoju i grała na gitarze. W nowym trailerze możemy też spojrzeć na postać Joela, która w pierwszej odsłonie gry była jednak najważniejsza. Przynajmniej to nim się sterowało. Druga odsłona zmienia to zupełnie, bo gracze będą kierowali Ellie.

Zobacz też: Lenovo Legion będzie wyglądał obłędnie

W zapowiedzi możemy też zobaczyć krótkie fragmenty samej rozgrywki, co tylko zaostrza apetyt na więcej. Dalej będziemy mieli do czynienia z liniową produkcją, ale sam świat ma być znacznie większy i bardziej otwarty, niż miało to miejsce w pierwszej odsłonie. Spodziewamy się czegoś podobnego do Uncharted 4, gdzie, choć plansze były duże, to swobodny jednak za dużo się nie miało. Do 19 czerwca już niedaleko, więc niedługo sami się o tym przekonamy.

Źródło: Sony PlayStation

Sprawdź najnowsze wpisy