ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Disney+ Predator Prey

Głośna premiera na Disney+ także w Polsce – nowy Predator zapoluje w sierpniu

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Filmy

Premiera Disney+ w Polsce już za niecały tydzień, więc platforma powoli odsłania karty. Dziś dowiedzieliśmy się, że jedna z ciekawszych premier wakacji pojawi się na Disney+ w sierpniu i to także w Polsce. Nowy Predator dostępny będzie w streamingu, więc nie trzeba będzie przynajmniej zastanawiać się, czy warto wybrać się do kina na premierę czy czekać na debiut VOD. Jednocześnie dowiedzieliśmy się trochę więcej o Prey i tym, czego można się po filmie spodziewać.

Premiera w Disney+ – nowy Predator: Prey pojawi się w sierpniu

Predator Prey

Predator: Prey będzie nową i kolejną odsłoną popularnego cyklu, który swój początek miał jeszcze w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Kultowa już produkcja z Arnoldem Schwarzeneggerem doczekała się wielu kontynuacji, ale żadna z nich nie dorównała pierwowzorowi. Czy Predator: Prey ma na to szanse? Cóż, na to jeszcze trochę za wcześnie by dać odpowiedź, ale trzeba wziąć pod uwagę, że to będzie zupełnie inny rodzaj kina, choć oparty na tym samym sprawdzonym schemacie. Zanim przejdziemy do opisu fabuły dodajmy, że premiera Predator: Prey na Disney+ odbędzie się już 5 sierpnia tego roku. I ta premiera na platformie Disney+ będzie ogólnoświatowa, więc widzowie z Polski nie będą pokrzywdzeni.

Sam fakt, że Predator: Prey pojawi się na Disney+ to zasługa stacji Hulu, która należy do Disney-a. Możemy więc liczyć na całkiem sporo ciekawych treści, które pojawią się na platformie. Znamy już wstępną listę filmów i seriali, które zadebiutują na Disney+ w Polsce, a Predator: Prey będzie kolejnym filmem tam dostępnym. Jeżeli chodzi o fabułę, to Predator: Prey będzie rozgrywał się około 300 lat temu, a nasz łowca z kosmosu zmierzy się z… plemieniem Komanczów. Główną bohaterką będzie Naru, czyli jedna z wojowniczek plemienia, która będzie musiała zmierzyć się z łowcą. Film przeznaczony będzie tylko dla widzów pełnoletnich, choć pierwszy trailer produkcji nie zapowiada zbyt dużo rozlewu krwi.

Niewykluczone jednak, że najmocniejsze sceny zostały po prostu z niego wycięte i faktycznie Predator: Prey będzie odpowiedni do kategorii 18+. Na Disney+ możemy spodziewać się wielu ciekawych produkcji i jeszcze nie warto skreślać Predator: Prey. Kiedy odbędzie się premiera filmu to z pewnością go dla Was zrecenzujemy. Przed debiutem nowej platformy w Polsce, warto jeszcze sprawdzić wspierane urządzenia dla Disney+, czyli sprzęty, na których uruchomimy serwis. Polską wersję trailera (z napisami) zobaczycie na profilu Disney+ na Facebooku.

Źródło: Disney+

Sprawdź najnowsze wpisy