LINKI AFILIACYJNE

Terrifier 3 na pierwszym zwiastunie. Lepiej nie oglądać go z pełnym żołądkiem

3 minuty czytania
Komentarze

Nie tak dawno świat obiegła informacja o tym, że w październiku przyszłego roku swoją premierę będzie miał film Terrifier 3. Kolejna odsłona brutalnej i krwawej serii horrorów otrzymała już swój zwiastun, który zapowiada nie lada gratkę dla wszystkich fanów gatunku.

Terrifier 3 z pierwszym zwiastunem

Terrifier 3 z pierwszym zwiastunem

Horror to niezwykle specyficzny gatunek. W końcu każdy z nas boi się innych rzeczy, zjawisk lub postaci. Niemniej raz na jakiś czas twórcom filmowym udaje się trafić w dziesiątkę i stworzyć tytuł, który przerazi niemalże każdego widza. Za przykład może posłużyć tutaj seria Terrifier, opowiadająca o morderczym klaunie. Cechą charakterystyczną tego cyklu jest niezwykła brutalność oraz lejąca się hektolitrami sztuczna krew. Połączenie tych elementów z bardzo dobrą charakteryzacją sprawia, że w przypadku drugiej odsłony serii zdarzały się przypadki, kiedy to widzowie dosłownie mdleli w salach kinowych podczas seansu.

Taki stan rzeczy na pewno zachęci wiele osób do bliższego zapoznania się z cyklem, który wkrótce rozrośnie się o trzecią część. Informację potwierdzono już jakiś czas temu, jednak teraz do sieci trafił pierwszy zwiastun horroru, który po raz kolejny zabierze nas do świata postaci przedstawianej jako Art the Clown. Materiał możecie obejrzeć poniżej.

Zobacz też: GTA VI za 600 złotych w dniu premiery? To możliwe. Gracze już dziś płacą tyle za nowe produkcje

Terrifier 3 swoją premierę będzie miał 25 października przyszłego roku, a za scenariusz i reżyserię podobnie jak w przypadku poprzednich odsłon serii odpowiada Damien Leone. Z kolei w postać morderczego klauna po raz kolejny wcieli się David Howard Thornton.

Tymczasem, jeśli chcecie nadrobić zaległości związane z serią Terrifier przypominamy, że Masakrę w Święta obejrzycie w serwisie Amazon Prime Video. Poniżej znajdziecie zwiastun oraz opis filmu, który na wielkim ekranie debiutował zaledwie rok temu.

Wszyscy myśleli, że seryjny morderca Art the Clown zginął, a świat stał się bezpieczniejszy. Niestety tajemnicza mroczna siła daje mu drugie życie, a on powraca z zaświatów, by siać przerażenie, cierpienie i śmierć. Na ofiary swej potwornej zabawy Art wybiera nastoletnie rodzeństwo Siennę i Jonathana. Kierowany demonicznymi podszeptami tajemniczej istoty, a może własnej chorej psychiki, Art z precyzją szalonego artysty wprowadza w życie swój potworny plan. Podczas gdy granice między koszmarnym snem, a jawą coraz bardziej się zacierają, a kolejne ofiary giną w mękach, Sienna i Jonathan odkrywają rodzinną tajemnicę, która może okazać się dla nich jedyną szansą na przetrwanie.

Źródło: IGN

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.