LINKI AFILIACYJNE

Audiobooki za darmo dla czytelników Android.com.pl. Wystarczy, że wpiszesz ten kod

2 minuty czytania
Komentarze

Audiobooki pozwalają nam na wiele wolności. Możemy słuchać najnowszej książki ulubionego pisarza w drodze do pracy czy wylegując się po prostu na kanapie. Niektórzy nawet słuchają audiobooków podczas sprzątania, a tym samym łączą przyjemne z pożytecznym. Jeżeli jesteście fanami audiobooków, to mamy dla was dobrą informację. Otóż możecie słuchać teraz audiobooków przez 21 dni zupełnie za darmo, jeżeli skorzystacie z naszego kodu.

Audiobooki za darmo – BookBeat i Android.com.pl zachęcają do słuchania

fot. Depositphotos/Lord_Ghost

Już jakiś czas temu informowaliśmy was o tym, że można słuchać audiobooków za darmo na platformie BookBeat, jeżeli skorzystacie ze specjalnego kodu. I najwyższa pora o tym przypomnieć, bo nie każdy mógł z tej okazji skorzystać. Zasady są wyjątkowo proste. Żeby słuchać audiobooków za darmo należy być nowym użytkownikiem BookBeat, wejść przez nasz link oraz wpisać kod android. Dzięki niemu możecie korzystać za darmo z platformy przez 21 dni, więc w sam raz, by się przekonać do słuchania lub też stwierdzić, że jednak wolicie klasyczne książki. Kiedy darmowy okres dobiegnie końca, możecie dalej korzystać z BookBeat, ale już na zasadzie subskrypcji. Tutaj platforma ma dwie opcje do wyboru:

  • BookBeat Basic – 19,99 złotych miesięcznie (do 20 godzin słuchania)
  • BookBeat Premium – 29,99 złotych miesięcznie (do 100 godzin słuchania)
  • Konto rodzinne – można dodać do swojego konta maksymalnie 4 osoby, a za każdą dodatkowo 9,99 zł miesięcznie

Na platformie znajdziecie grubo ponad 800 000 audiobooków, ale także i e-booków (czyli coś dla lubiących czytniki). I co ważne, nie tylko po polsku, więc można się jeszcze dodatkowo podszkolić z innego języka. Jeżeli chcemy, możemy utwory zapisywać także na swoim urządzeniu do słuchania offline, a aplikację BookBeat znajdziemy zarówno dla sprzętów z Androidem, jak i iOS. Jeżeli więc jeszcze nie przekonaliście się do audiobooków, to najwyższa pora sprawdzić, jak to z nimi faktycznie jest. I skoro można to zrobić za darmo, to szkoda nie spróbować.

Źródło: BookBeat

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.