LINKI AFILIACYJNE

Nowe audiobooki za darmo. Odbierz specjalny kod dla czytelników Androida

2 minuty czytania
Komentarze

Czy audiobooki za darmo istnieją? I to takie legalne? Oczywiście, że tak, ale trzeba czasem trochę poszperać. Na szczęście tym razem nie ma takiej potrzeby, a wszystko jest banalnie proste. Proste, ponieważ mamy dla was specjalny kod do BookBeat, gdzie będziecie mogli słuchać audiobooków za darmo dłużej, niż przewiduje klasyczny okres próbny. Szkoda nie skorzystać, ponieważ w ofercie BookBeat znajdziemy masę świetnych książek, na których słuchaniu spędzić można naprawdę długie godziny.

Audiobooki za darmo – czytasz Android.com.pl i słuchasz na BookBeat

Fot. BookBeat

Audiobooki stają się coraz powszechniejsze (inna z podobnych kategorii to chociażby podcasty kryminalne) i praktycznie każda nowa książka, która pojawia się na rynku, wychodzi także w tej formie. Nie dziwne więc, że pojawiają się platformy, które dają dostęp do audiobooków w formie subskrypcji i tak właśnie jest w przypadku BookBeat. W ofercie platformy znajduje się ponad 800 000 audiobooków oraz e-booków nie tylko w języku polskim. Utwory można także pobierać na swoje urządzenie i słuchać ich wtedy, kiedy jesteśmy offline. Co może być wyjątkowo pożyteczne podczas wyjazdów. Razem z BookBeat mamy dla Was specjalną niespodziankę, czyli możliwość skorzystania z platformy, by przetestować jak działają te audiobooki za darmo. Co należy zrobić?

Wystarczy być nowym użytkownikiem platformy i skorzystać z przekierowania z naszej strony oraz wpisać kod android. Ten uprawnia do korzystania za darmo z platformy przez 21 dni, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by spróbować. Oczywiście po zakończeniu tego okresu dalej można będzie korzystać z platformy, ale już po uiszczeniu subskrypcji. Do wyboru są dwie opcje:

  • BookBeat Basic – 19,99 złotych miesięcznie (do 20 godzin słuchania)
  • BookBeat Premium – 29,99 złotych miesięcznie (do 100 godzin słuchania)
  • Konto rodzinne – można dodać do swojego konta maksymalnie 4 osoby, a za każdą dodatkowo 9,99 zł miesięcznie

Oczywiście jest też dedykowana aplikacja w Google Play Store oraz App Store. W ofercie BookBeat znajdziemy najnowsze audiobooki oraz dużo klasyki. Możemy wybierać między kryminałami, fantastyką (znajdziemy tam np. Wiedźmina) czy literaturą faktu. Bez wątpienia uda się tutaj znaleźć coś dla siebie, a skoro można teraz spróbować za darmo, to serdecznie do tego zachęcamy.

Źródło: BookBeat, fot. Depositphotos/Lord_Ghost