LINKI AFILIACYJNE

Elden Ring z dużym rozszerzeniem fabularnym. Oto Shadow of the Erdtree

1 minuta czytania
Komentarze

FromSoftware właśnie ogłosiło nowy projekt, którym jest duże rozszerzenie fabularne do Elden Ring. Nadchodzące DLC nosi tytuł Shadow of the Erdtree, a jego zapowiedź wydaje się co najmniej intrygująca. Kiedy gracze będą mogli zakupić dodatek?

Nadchodzi Elden Ring Shadow of the Erdtree

Nadchodzi Elden Ring Shadow of the Erdtree

Elden Ring debiutował ponad rok temu, jednak wcale nie oznacza to, że FromSoftware powoli zapomina o tej świetnej pozycji. Dziś japoński deweloper ogłosił, że wkrótce zadebiutuje nowe DLC do omawianej właśnie produkcji. Nadchodzący dodatek nosi tytuł Shadow of the Erdtree.

Niestety twórcy nie udostępnili zbyt wielu informacji dotyczących rozszerzenia. Na ten moment wiemy jedynie, że cały projekt jest w fazie rozwoju, a jego zawartość przyniesie graczom mnóstwo nowych przygód na Ziemiach Pomiędzy. Oficjalną zapowiedź Shadow of the Erdtree możecie zobaczyć poniżej.

Zobacz też: Co oglądać na Amazon Prime Video, czyli zestawienie nowości na platformie

Oczywiście DLC zadebiutuje na wszystkich platformach, które obsługuje Elden Ring. Mowa tu o PC-tach oraz konsolach Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i PlayStation 5. Data premiery Shadow of the Erdtree wciąż stoi pod znakiem zapytania, jednak według najnowszych raportów nie powinniśmy czekać zbyt długo na ponowne zanurzenie się w świecie wykreowanym przez FromSoftware.

Jeśli nie zdążyliście zapoznać się z hitową produkcją od japońskiego dewelopera, poniżej znajdziecie odpowiednie linki.

Źródło: FromSoftware

Motyw