Bilety do kina za 10 zł – promocja obowiązuje w całej Polsce. Sprawdź, jak z niej skorzystać

2 minuty czytania
Komentarze

Lada chwila startuje Święto Kina, a to oznacza naprawdę tanie bilety do kina w największych multipleksach w Polsce, ale także i kinach stacjonarnych. Bilety do kina za 10 złotych znajdziemy m.in. w sieci Cinema City, Multikino czy Helios, więc to dobra okazja do tego, by w weekend obejrzeć coś na dużym ekranie, a niekoniecznie siedząc na kanapie w domu.

Tanie bilety do kina za 10 złotych – Święto Kina już 30 października

Święto Kina tanie bilety do kina po 10 złotych grafika promocyjna akcji

Wiadomo, że chodzenie do kina nie jest tanią przyjemnością. Do tego dochodzi jeszcze szereg innych niedogodności, jak chociażby szeleszczący jedzeniem inni oglądający. Nie zmienia to jednak tego, że czasem warto wybrać się do kina, by po prostu wyjść z domu i miło spędzić czas. Szczególnie teraz będzie warto to zrobić, bo takie wyjście do kina będzie w najbliższy weekend sporo tańsze, a konkretniej w niedzielę 30 października. To bowiem tego dnia wystartuje tzw. Święto Kina, czyli coroczna akcja mająca na celu promocję kina. Co to oznacza dla samych widzów? Otóż tego dnia w kinach, które biorą udział w akcji, wszystkie bilety będą kosztować 10 złotych. Biorąc pod uwagę, że w weekendy ceny biletów do kina są zazwyczaj wyższe, niż w normalne dni, żal nie skorzystać z takiej okazji.

Święto Kina – w których kinach kupimy tanie bilety na seans

Organizatorami akcji są sieci kin Cinema City, Helios oraz Multikino, a partnerem Polski Instytut Sztuki Filmowej. Jeżeli więc macie w swojej okolicy któreś z kin należących do sieci tych wyżej wymienionych, to możecie 30 października wybrać się tam i kupić tańsze bilety. Dodajmy, że cena 10 złotych za bilet obowiązuje podczas kupowania biletów stacjonarnie. Jeżeli zdecydujemy się na kupno przez sieć, musimy liczyć się z tym, że może zostać do ceny doliczona opłata serwisowa, która np. w Cinema City wynosi w tym przypadku 2 złote. Jeżeli chcecie się upewnić, czy wasze kino będzie uczestniczyło w akcji Święto Kina, wystarczy wejść na stronę i sprawdzić to na specjalnie przygotowanej mapie.

Co można obejrzeć w weekend w kinie?

Jeżeli już zdecydujemy się na to, by kupić tani bilet do kina, to możemy zobaczyć w nim np. najnowszy film z komiksowego uniwersum DC, czyli Black Adam. W kinach dalej wyświetlany jest także Amsterdam z gwiazdorską obsadą, a z rzeczy bardziej na Halloween, można będzie obejrzeć Halloween. Finał czy horror Uśmiechnij się. Skoro jest okazja, warto wybrać się do kina i trochę oszczędzić.

Źródło: Święto Kina

Motyw