Szpiegowski serial z Arnoldem Schwarzeneggerem będzie można zobaczyć na Netflixie. Serwis streamingowy zamówił też nowe sezony popularnych seriali, które pojawiły się jesienią.

Arnold Schwarzenegger w serialu, który pokaże Netflix

 

Nad serialem, który nie ma jeszcze tytułu, pracuje firma produkcyjna Skydance Television. Gwiazdor kina akcji nie tylko wystąpi w głównej roli, ale będzie też pełnił funkcję producenta wykonawczego. Dla byłego gubernatora Kalifornii będzie to pierwszy w karierze występ w serialu. O fabule wiadomo jedynie, że ma to być historia szpiegowska, której akcja toczy się na całym świecie, a główny wątek dotyczy ojca i córki. Obok Schwarzeneggera w obsadzie pojawi się także Monica Barbaro („Top Gun: Maverick”).

Czytaj też: Project Taara od Google – szybka komunikacja bezprzewodowa na duże odległości dzięki światłu widzialnemu

Premiery możemy oczekiwać najpewniej pod koniec 2021 roku lub dopiero w 2022. Za produkcję odpowiada Nick Santora, który jest też showrunnerem serialowej ekranizacji książek Lee Child o przygodach Jacka Reachera dla Amazon Prime Video. Stworzył też serial „Skorpion”, który obecnie można oglądać na polskim Netflixie. 

Netflix zamawia kolejne sezony jesiennych hitów

Gigant streamingowy nie tylko pozyskuje prawa do produkcji, ale też przedłuża seriale, które zdobyły popularność. W czwartek pojawiły się informacje, że Netflix zamówił drugie sezony „Emily w Paryżu” oraz produkcji „Barbarzyńcy”. Pierwszy z tych seriali opowiada o młodej Amerykance, która niespodziewanie otrzymuje pracę marzeń w Paryżu. Musi poradzić sobie z nieznajomością języka i brakiem sympatii ze strony współpracowników. Pierwszy sezon „Emily w Paryżu” pojawił się 2 października i szybko stał jedną z najpopularniejszych produkcji Netflixa. 

Trzy tygodnie później premierę miał pierwszy sezon serialu „Barbarzyńcy”. Opowiadał o bitwie w Lesie Teutoburskim,  w której rzymskie wojska stanęły naprzeciw germańskim plemionom próbującym przeciwstawić się ekspansji Cesarstwa Rzymskiego. Daty premier drugich sezonów obu seriali nie są jeszcze znane. 

Źródło: Deadline.com

Czytaj też: Apple TV na PlayStation 4 i PlayStation 5 – nowa aplikacja VOD wylądowała na konsolach

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Pązik