Lenovo wyprzedza iPhone’a 8 za sprawą nowego Moto Mods

Newsy

Od razu zaznaczam, że ten wpis należy traktować nieco sarkastycznie. Nie poznaliśmy jeszcze iPhone’a 8 i jedynie bazujemy na plotkach. To, co Apple pokaże ostatecznie to wie tylko firma. Po tym krótkim wstępie, przejdźmy do Lenovo czy też właściwie już Motoroli. Firma nie porzuca projektu Moto Mods, co się bardzo chwali. Nie oceniajmy teraz użyteczności poszczególnych modułów. Niektóre już testowaliśmy, więc odsyłam Was do ich recenzji i Moto Z: Klik!

Co łączy Moto Mods i iPhone’a 8? Przypominam plotkę mówiącą o tym, że ten drugi ma oferować bezprzewodowe ładowanie. Jednak Apple najprawdopodobniej się nie wyrobi z implementacją poszczególnych elementów. Mimo wszystko to nie oznacza, że Amerykanie rezygnują z tej funkcjonalność. Specjalny dodatek (nadajnik) ma być oferowany po premierze za dopłatą. W tym momencie wracamy do Moto Mods, które właśnie w swojej ofercie moduł umożliwiający indukcyjne ładowanie.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Za 40 dolarów otrzymujemy moduł o grubości 3,25 mm wspierający technologie Qi oraz PMA. Ładowanie może odbywać się z maksymalną mocą 10 W, więc siłą rzeczy nie będzie ono równie szybkie, co w przypadku zastosowania tradycyjnego kabla i zasilacza z Quick Charge.

W takim razie Lenovo oferuje nowy moduł za 40 dolarów. Jeżeli plotki na temat iPhone’a 8 się potwierdzą to jak wam się wydaje, na ile Apple wyceni alternatywne dla siebie rozwiązanie?

 

PS. Nazwa Moto Mods mogła zostać lepiej przemyślana – „Moto Style Shell + Wireless Charging”, ale to tylko taka moja luźna uwaga na koniec.

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x