Motorola X-Phone ma być prawdziwym przełomem

Herman Żatuchin Newsy 2013-02-13

O X-Phone pisaliśmy już jakiś czas temu . Obok wcześniejszych zapowiedzi pojawiła się nowa, sugerująca, że będzie zmieni on podejście do gier i aplikacji oraz wywrze presję na Samsungu i Apple.

Należy w tej kwestii zachować jednak zdrowy dystans, a według producentów niemal każdy flagowy smartfon ma być właśnie tym przełomowym i podwyższać poprzeczkę dla konkurencji. Jednak w tym wypadku Google wraz z Motorolą mają wprowadzić innowacyjne rozwiązania, niespotykane dotąd w smartfonach. Możliwe, że ma na myśli następcę Androida Jelly Bean – Key Lime Pie, a wiadomo, że po nowym systemie można oczekiwać wiele ciekawych usprawnień. Sam podchodzę do tej wiadomości z dystansem, jednak z pewnym zainteresowaniem będę śledził wiadomości na temat X-Phone’a.

Czy nazywanie telefonu „przełomem” nie jest trochę niebezpieczne? W końcu, jeśli spekulacje się nie potwierdzą, to rozczarowanie wzrośnie wprost proporcjonalnie do oczekiwań, a te są spore. Wszystko jednak wskazuje na to, że ten smartfon może pokazać, na co naprawdę stać Androida.

 

źródło: androidcommunity.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x