Tak wygląda Lenovo Moto Z2 Play

Eliasz Szykowny Newsy 2017-04-22

Jest już właściwie pewne, że Lenovo zamierza zaprezentować niebawem kolejną generację smartfonów serii Moto Z. Już wcześniej pojawił się film przedstawiający bryłę Moto Z2 Force w 3D. Tym razem przyszła pora na Z2 Play. Wygląd tego urządzenia jest także podobny do poprzednika, ponieważ firma chce, aby konsumenci, którzy zakupili wcześniej Moto Mods, mogli się nimi nadal cieszyć po zakupie kolejnego telefonu.

Tak wygląda render prasowy, który wyciekł do sieci:

W stosunku do poprzedniego modelu zmieniono chociażby wygląd przycisku „home”, który jest teraz bardziej zaokrąglony. Wygląd tego smartfona jest oczywiście kwestią gustu, ale w mojej opinii bardziej przyłożono się do funkcji (obsługa Moto Mods), niż do designu urządzenia, które jest zwyczajnie brzydkie.

Jeśli natomiast chodzi o specyfikację telefonu – na pewno będzie ona średniopółkowa, tak jak w przypadku modelu poprzedniej generacji. Oczekuje się, że Moto Z2 Play zostanie wyposażona w procesor Qualcomm Snapdragon serii 600, 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1080p (?) oraz duży akumulator. To właśnie pojemność akumulatora ma być najbardziej pożądaną cechą tego modelu. Nie znajdziemy tutaj podwójnego aparatu, który jest zarezerwowany dla urządzeń z wyższej półki.

Premiera Moto Z2 Play ma się odbyć w czwartek, 8 czerwca bieżącego roku.

źródło: TechnoBufallo • mickey93

  zmiana kształtu skanera palca od razu poprawia odbiór tych telefonów,

  • Gun’s

   W moim odczuciu poza tandetnie wyglądającym przyciskiem „home”, w pierwszej generacji Moto Z nie było się do czego przyczepić (rozpatrując urządzenie od strony wizualnej).

 • Acuap

  Autorze, błagam – czytaj proszę źródło ze zrozumieniem, zanim „przetłumaczysz” je na Polski język na tym portalu.

  W artykule na Technobufallo wyraźnie jest napisane, że Snapdragona 652 miała Z Play pierwszej generacji….

  • Filodendron

   zanim „przetłumaczysz” je na Polski język

   A Ty naucz się pisać po polsku.

   • Acuap

    Literówka „sziftowa” przez szybkie pisanie z telefonu. Nie jest to błąd ortograficzny ani rażący byk, więc chyba wstałeś Filodendronie lewą nogą. Zresztą, co to ma do faktu, że autor wprowadza artykułem w błąd – tego nie wiem….

  • Dtech

   Tyle, że Moto Z Play pierwszej generacji działała pod kontorolą S625, a nie S652 😀

   • Acuap

    Cholera, na kolejnej literówce mnie złapałeś, chyba jednak muszę dzisiaj zamknać internety 🙂 Ale w artykule przed poprawką było napisane że Z2 Play będzie wyposażona właśnie w 625 czyli ten z Z Play 1gen 🙂

    • Dtech

     Wyszedłem z założenia, że też wolałbyś żeby jednak Z Play miała S652 albo chociaż żeby druga generacja miała S660 🙂