Tak wygląda Lenovo Moto Z2 Play

Newsy 2017-04-22

Jest już właściwie pewne, że Lenovo zamierza zaprezentować niebawem kolejną generację smartfonów serii Moto Z. Już wcześniej pojawił się film przedstawiający bryłę Moto Z2 Force w 3D. Tym razem przyszła pora na Z2 Play. Wygląd tego urządzenia jest także podobny do poprzednika, ponieważ firma chce, aby konsumenci, którzy zakupili wcześniej Moto Mods, mogli się nimi nadal cieszyć po zakupie kolejnego telefonu.

Tak wygląda render prasowy, który wyciekł do sieci:

W stosunku do poprzedniego modelu zmieniono chociażby wygląd przycisku „home”, który jest teraz bardziej zaokrąglony. Wygląd tego smartfona jest oczywiście kwestią gustu, ale w mojej opinii bardziej przyłożono się do funkcji (obsługa Moto Mods), niż do designu urządzenia, które jest zwyczajnie brzydkie.

Jeśli natomiast chodzi o specyfikację telefonu – na pewno będzie ona średniopółkowa, tak jak w przypadku modelu poprzedniej generacji. Oczekuje się, że Moto Z2 Play zostanie wyposażona w procesor Qualcomm Snapdragon serii 600, 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1080p (?) oraz duży akumulator. To właśnie pojemność akumulatora ma być najbardziej pożądaną cechą tego modelu. Nie znajdziemy tutaj podwójnego aparatu, który jest zarezerwowany dla urządzeń z wyższej półki.

Premiera Moto Z2 Play ma się odbyć w czwartek, 8 czerwca bieżącego roku.

źródło: TechnoBufallo


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x