[Film] Producenci przyznają się do błędu? Gniazdo słuchawkowe wraca w Moto Z2 Force

Newsy

W zeszłym roku wielu producentów porzuciło gniazdo słuchawkowe na rzecz promowania cyfrowej jakości dźwięku. Oczywiście pojawiły się przejściówki pozwalające podłączyć tradycyjne akcesoria wykorzystujące złącze Jack 3,5 mm. Jednak to ewidentnie nie to samo. Na szczęście w tym roku jeszcze żadna firma nie zaskoczyła nas w ten sposób. Ok, jest seria HTC U rezygnująca z analogowego dźwięku, ale te modele można uznać za spóźnione.

Jednym z pierwszych producentów, który postanowił porzucić gniazdo Jack 3,5 mm w swoim flagowym modelu było Lenovo. Nawet w dwóch modelach: Moto Z i Moto Z Force. Mimo wszystko oba urządzenia uważane są za jedne z najlepszych poprzedniej generacji. Chwalona jest wytrzymałość akumulatorów, optymalizacja oprogramowania i wiele innych cech. Jednak tradycyjnych słuchawek nie podłączymy bezpośrednio do tych smartfonoów. Niedawno zaprezentowałem Wam grafiki Moto Z2 i kilku innych modeli Lenovo, które lada moment powinny ujrzeć światło dzienne. Flagowa propozycja Chińczyków wciąż będzie bardzo cienka, więc próżno liczyć na gniazdo słuchawkowe. Co z grubszą Moto Z2 Force?

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Tak, wraca gniazdo słuchawkowe. Wszystkiego ogólnie ma być więcej. Delikatnie urosły rozmiary, choć grubość urządzenia zmalała (nie bierzmy pod uwagę wystającego aparatu – 5,99 mm). Jednak dodano podwójny moduł aparatu czy też dwie diody doświetlające na froncie.

Lenovo jeszcze nie ogłosiło terminu konferencji, na której ujrzymy nowe flagowe modele, więc ciężko cokolwiek na ten temat powiedzieć. Czy Chińczycy idealnie trafią w lukę na rynku czy też tak jak rok temu każą czekać?

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x