Wyniki konkursu: 4x UMi Plus E wygrywają…

2 minuty czytania
Komentarze

Być może pamiętacie jeszcze konkurs zorganizowany wspólnie z UMi z okazji redesignu naszego portalu. Zakończył on się prawie dwa miesiące temu, a termin ogłoszenia wyników przesuwany był kilkukrotnie.

Wybór zwycięzców nigdy nie był dla nas tak trudny.

Do konkursu zgłosiło się kilka tysięcy osób z czego ogromna ilość zgłoszeń była niezwykle rozbudowanych – zawierających wiele treści, odnośników i screenów. Rekordzista napisał trzy strony A4 samego tekstu. Oczywiście przy wyborze zwycięzców nie sugerowaliśmy się długością, a jakością Waszych odpowiedzi. Aby je wszystkie przeczytać wyłącznie jeden raz potrzebowaliśmy poświęcić na to ponad 11 000 minut, czyli 183 godziny co równa się 23 dniom roboczym, a więc był to miesiąc pracy. Aby wybrać odpowiednie cztery zgłoszenia potrzebowaliśmy kolejnego miesiąca.

Bardzo przepraszamy za tak długi czas oczekiwania, ale przy sporządzaniu zasad konkursu nie mieliśmy świadomości, że wyłonienie zwycięzców będzie tak trudnym zadaniem. To dla nas lekcja na przyszłość, aby kolejne tego typu akcje bardziej wnikliwie przemyśleć. Mamy nadzieję, że ten konkurs nie zrazi Was w żaden sposób do kolejnych i będziecie równie mocno zaangażowani. Zwłaszcza, że widząc efekty tej akcji sponsorzy są skorzy do rozdawania jeszcze większej ilości smartfonów.

Smartfony UMi Plus E wygrywają:

  • piotrswi*@op.pl
  • krzysztofka*@outlook.com
  • quenne*@gmail.com
  • theref*@gmai.com

Gratulujemy zwycięzcom! Mamy nadzieję, że od razu po otrzymaniu UMi Plus E pochwalicie się radosnym zdjęciem z nagrodą. Ujawnijcie się w komentarzach. Osobom mającym wątpliwości odnośnie wyboru zwycięskich zgłoszeń możemy udostępnić ich treść poprzez prywatną wiadomość – w tej sprawie proszę o kontakt poprzez forum.

Dziękujemy Wam wszystkim za poświęcony czas. Nawet jeśli Wasze zgłoszenie nie wygrało to i tak możecie mieć pewność, że przekazane wskazówki są dla nas niezwykle cenne i od maja zobaczycie ich wdrażanie w portalu.

Dziękujemy!

Motyw