ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[KONKURS] Do wygrania 4 x UMi Plus E! [przedłużony]

Autor: Jakub Bereziewicz Kategoria: Promocje

Tydzień temu wdrożyliśmy na Android.com.pl nowy design. Jeszcze nie wszystko działa jak należy, wciąż wprowadzamy poprawki, a sama zmiana szablonu to dopiero początek większych zmian. Przede wszystkim chcemy sprawić byście Wy jako nasi czytelnicy byli w pełni zadowoleni i usatysfakcjonowani z naszej pracy.

Abyśmy dokładnie wiedzieli czego oczekujecie postanowiliśmy zrobić konkurs we współpracy z marką UMi. Firma ta niedawno zaprezentowała model Plus E, który wyposażony jest w procesor Helio P20 8x 2,3GHz, 64GB pamięci wewnętrznej, 6GB pamięci RAM, baterię o pojemności 4000mAh z opcją szybkiego ładowania, 5,5′ calowy ekran FullHD, nowej generacji czytnik linii papilarnych oraz aparat 13MPx z możliwością nagrywania filmów w 4K. Warto podkreślić, że to pierwszy na rynku smartfon wyposażony w ten procesor MediaTeka, a taką specyfikacją nie powstydziłby się żaden flagowiec.

Pełną specyfikację UMi Plus E możecie zobaczyć klikając TUTAJ. Jeśli bylibyście zainteresowani jego zakupem warto się pośpieszyć. Akurat ostatnie sztuki dostępne są w promocji minus $40.

W tym konkursie do wygrania są aż cztery egzemplarze flagowego UMi Plus E! 

Co zrobić aby wygrać?

Wystarczy wypełnić ankietę, do której link znajdziecie TUTAJ. Wybierzemy spośród nadesłanych odpowiedzi te, które uznamy za najbardziej pomocne w udoskonalaniu Android.com.pl. Szanse na wygraną są bardzo duże, ponieważ mamy do rozdania aż cztery smartfony. Konkurs trwa do poniedziałku 20 lutego 23:59 – warto więc się pośpieszyć.

UMi Plus E dostępny jest w sklepie TOMTOP.

Organizatorem konkursu jest UMi, a nagroda będzie wysłana bezpośrednio z Chin przez producenta. W związku z tym może zostać naliczony podatek VAT od wartości przesyłki, który należy opłacić aby odebrać nagrodę. Zwykle jest to około 100zł.


Aktualizacja 20.02.2017

Ze względu na wiele próśb z Waszej strony postanowiliśmy przedłużyć konkurs do piątku 24.02.2017 do godziny 23:59.


Aktualizacja 20.04.2017

Wyniki konkursu dostępne są tutaj.

Sprawdź najnowsze wpisy