ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Evan Blass pokazuje flagowego HTC U (Ocean), czyli… lusterko

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

HTC U Ultra i U Play zaprezentowane na początku tego roku nie zostały ciepło przyjęte. Zrezygnowano z gniazda słuchawkowego, specyfikacja nie robi piorunującego wrażenia, a o cenach nie możemy napisać, że są przystępne. Dodatkowo obudowa została zaprojektowana tak, żeby jak najlepiej odbijać w sobie światło. Prościej mówiąc, mamy do czynienia z małymi lusterkami. To oznacza, że wszelkie rysy i zabrudzenia będą się bardzo rzucać w oczy jeśli nie zostanie zastosowana odpowiednia powłoka oleofobowa. Niestety nad nimi poszczególne firmy za bardzo się nie skupiają.

Wszystko wskazuje na to, że również następca HTC 10 będzie się błyszczał. Ocean, na którego czekamy od pewnego czasu zapowiada się interesując pod kątem rozwiązań technicznych jakie zastosuje firma. Więcej na ten temat dowiecie się z wpisu Kamila: Klik! Technicznie smartfon może robić wrażenie, ale kupujemy też oczami. Czy spodoba Wam się HTC U? Oceńcie sami za sprawą zdjęć ujawnionych przez Evana Blassa:

Jak wspomniałem wcześniej, rozwiązania połyskliwych, wręcz lustrzanych powierzchni nie wszystkim przypadną do gustu. Szczególnie, że Wasze opinie na temat U Ultra nie są zbyt pochlebne. W tym wypadku można pochwalić Tajwańczyków za zmniejszenie bocznych ramek, ale już czytnik linii papilarnych ponownie został umieszczony zbyt nisko pod wyświetlaczem.

Mimo wszystko ostateczna ocena należy do Was. Co prawda ciężko ocenić po powyższych zdjęciach, ale pamiętajmy, że HTC U może nie mieć gniazda słuchawkowego tak jak starsze rodzeństwo. Tym sposobem czekam na Wasz wyrok.

Sprawdź najnowsze wpisy