LG-G6-water-resistant-01

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

LG G4 był smartfonem plastikowym (z możliwością dodania skóry) wśród metalowej konkurencji. Jego następca już postawił na aluminium, ale zostało ono polakierowane tak, że nie przypominało w dotyku właściwego materiału. Teraz wiele wskazuje na to, że Koreańczycy wiedzą już jak powinien wyglądać smartfon z najwyższej półki.

 

Po południu Eliasz przedstawił Wam tajemnicze zdjęcie LG G6, które niestety nie zostało pozytywnie przyjęte i nie ma się czemu dziwić – połyskliwe powierzchnie nie są praktyczne i wyglądają ładnie jak się z nich nie korzysta. Jednak teraz do Sieci trafiły kolejne fotografie, które już pokazują inną wersję flagowego smartfonu z Korei. Tym razem wyraźnie widać szczotkowane aluminium:

 

 

Design ewidentnie nawiązuje do poprzednika, ale rozwiązano największe problemy. Pozbyto się modułów, co nikogo nie powinno dziwić, ale równocześnie tracimy dostęp do akumulatora. Aparat już nie jest „wyspą”, chociaż jeszcze jego obramowanie się odznacza. Mimo wszystko w zamian podobno dostaniemy wodoodporność. Grubość urządzenia może wskazywać, że LG faktycznie pomyślało o pojemnym akumulatorze, ale wcale nie musi tak być.

 

Mimo wszystko pogląd na design G6 już mamy. Czy w ofercie pojawią się dwie wersje? To jest teraz interesujące pytanie patrząc na wspomniane już zdjęcie. Jednak na odpowiedź na szczęście zbyt długo nie musimy czekać – premiera flagowego modelu od LG już za kilka tygodni.

 

 

źródło: Phone Arena
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.