Lg G6 11

 

Premiera nowego urządzenia od firmy LG już niebawem. Tym samym w internecie pojawia się coraz więcej przecieków dotyczących flagowca od południowokoreańskiego przedsiębiorstwa. Tym razem do sieci wyciekło zdjęcie przedstawiające tył bryły smartfona. Jest co podziwiać? Sami zobaczcie:

 

img0764

 

Według nieoficjalnych informacji fotografia przedstawia „prawie finalną” wersję telefonu w wersji podobnej do iPhone’a Jet Black. Błyszczące wykończenie urządzenia może się podobać. Premiera LG G6 ma się rzekomo odbyć już podczas tegorocznych targów Mobile World Congress w Barcelonie, które rozpoczynają się 27 lutego. Zdjęcie potwierdza też wcześniejsze plotki o podwójnym aparacie oraz czytniku odcisków palców na tylnym panelu. Podobno zastosowanie dwóch obiektywów pozwoli na robienie chociażby zdjęć portretowych z efektem „bokeh” tła.

 

Zobacz też: Poznaliśmy dokładne wymiary Samsunga Galaxy S8 i S8 Plus? „Potwierdzają” się też proporcje ekranów

 

Pozostałe elementy domniemanej specyfikacji sprzętowej LG G6 zawierają:

  • Bryłę unibody
  • Port USB typu C
  • 5,7-calowy wyświetlacz o proporcjach 18:9

 

źródło: http://www.businessinsider.com/lg-g6-leaked-photo-2017-2

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl