Nokia E1 zaczyna się klarować – cena, specyfikacja i wygląd pokazują nam nowe otwarcie Finów

Newsy

nokia-welcome-back

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Wiem, że się powtarzam, ale Nokia wraca. Przynajmniej marka, chociaż w HMD znajdziemy wielu pracowników z czasów, gdy Finowie byli liderami mobilnego rynku. Jednak wszelkie smartfony wciąż są owiane dużą tajemnicą ze względu na różnorodność plotek, ale na szczęście teraz jeden model zaczyna nabierać sensu.

 

O Nokii E1 przynajmniej raz mogliście na naszym portalu przeczytać. Miało to miejsce, gdy do Sieci przedostały się zdjęcia prototypów z chińskiej fabryki. Wśród nich pojawił się między innymi właśnie powyższy model, który swoim designem nawiązuje do… tysiąca innych „chińczyków”:

 

nokia-e1-prototyp

 

Już wtedy można było się domyślić, że nie będziemy mieć do czynienia z topowym modelem. Tak też najprawdopodobniej będzie. Oto domniemana specyfikacja:

 

  • 5,2-calowy wyświetlacz HD (720p);
  • układ Snapdragon 425;
  • 2 GB RAM;
  • 16 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika;
  • aparaty:
    • przód: 5 MPx;
    • tył: 13 MPx;
  • Android Nougat.

 

Niczym nie wyróżniający się design, przeciętna specyfikacja, więc i cena nie może być wysoka. W Indiach ten smartfon ma zostać wyceniony na 150 dolarów, czyli nieco ponad 600 złotych, co oczywiście pokazuje przeznaczenie Nokii E1 – podbić rynki wschodzące.

 

Kiedy będzie miała miejsce oficjalna premiera? Najprawdopodobniej na targach MWC, na których najprawdopodobniej Nokia E1 pojawi się razem z modelem D1, który z pewnością będzie wyżej sytuowany.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x