xperia-x-performance-slideshow-02-desktop-1c4464340ef22498219ecca8c1e1b2fe1

 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Firma Sony stara się względnie terminowo publikować najnowsze aktualizacje systemu Android. Całkiem niedawno swoje update’y do wersji 7.0 otrzymały takie modele, jak Xperia X, X Performance, XZ itp. Przedsiębiorstwo jednak nie próżnuje i już teraz testowana jest jeszcze nowsza edycja Zielonego Robocika. Pora na Androida 7.1.1 Nougat.

 

Warto zaznaczyć, że Sony stało się pierwszą firmą (poza Google), która udostępnia tę najnowszą dostępną obecnie wersję Androida. MR1 na Xperię X została oznaczona numerem kompilacji 38.3.A.0.41. Aktualizację OTA (bezpośrednio na telefonie) otrzymują użytkownicy, którzy dołączyli do programu rozwojowego Xperia X Concept.

 

 

Wśród widocznych i mniej widocznych nowości wymieniane są następujące rzeczy:

  • Możliwość restartu urządzenia poprzez menu zasilania
  • Szybsze uruchamianie aplikacji aparatu
  • PlayStation 4 PS4 Remote Play (bez wsparcia DualShock)
  • Najnowsze łatki bezpieczeństwa od Google’a (stan na 1 grudnia)

 

A Wy, dołączyliście do programu japońskiej firmy? Dajcie znać w komentarzach, jakie macie wrażenia po aktualizacji. Jak Wam się podoba polityka Sony odnośnie do update’ów systemu?

 

Zobacz też: Irytuje Cię Facebook Messenger? Jest świetna alternatywa

 

Źródło: Xperia Blog
Eliasz Szykowny

👾 W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. 📝 Mój blog: https://eliasztech.pl