ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[Zdjęcia] Ponad 100 osób w kolejce po OnePlus 3T. Sklep stacjonarny w UK oblegany przez fanów marki

Autor: Eliasz Szykowny Kategoria: Newsy
oneplus-3t-58745539

Smartfony firmy OnePlus cieszą się dużym uznaniem użytkowników, którzy chwalą je za dobry stosunek ceny do jakości. Najnowszym telefonem przedsiębiorstwa jest OnePlus 3T – ulepszona wersja poprzedniego modelu – OnePlus 3. Jednak czy spodziewalibyście się, że po ten telefon mogą pojawić się podobne kolejki, jak po sprzęt Apple’a?

Wiele osób chciało jako jedne z pierwszych otrzymać najnowszy telefon chińskiego przedsiębiorstwa. Kolejka po urządzenie przed sklepem angielskiej sieci komórkowej O2 liczyła ponad 100 osób. Poniżej możecie zobaczyć osoby wyczekujące aktualnie najlepszego smartfona OnePlus. Jednak nie ma się co dziwić – to pierwsza tak duża sprzedaż modeli firmy OnePlus w Wielkiej Brytanii. „Impreza” odbyła się w czwartek, 24 listopada.

OnePlus jest ogólnie patrząc firmą o nie największym znaczeniu na smartfonowym rynku. Mimo to smartfonowi entuzjaści chętnie kupują telefony tej firmy. Przedpremierowe wydarzenie OP wywołało trochę szumu, co niewątpliwie przełoży się na wzrost popularności marki.

Zobacz też: [ROM] Resurrection Remix 5.8.0 (Android 7.1) już dostępny!

Źródło: Pocket-lint

Sprawdź najnowsze wpisy