[Zdjęcia] Ponad 100 osób w kolejce po OnePlus 3T. Sklep stacjonarny w UK oblegany przez fanów marki

Newsy

oneplus-3t-58745539

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Smartfony firmy OnePlus cieszą się dużym uznaniem użytkowników, którzy chwalą je za dobry stosunek ceny do jakości. Najnowszym telefonem przedsiębiorstwa jest OnePlus 3T – ulepszona wersja poprzedniego modelu – OnePlus 3. Jednak czy spodziewalibyście się, że po ten telefon mogą pojawić się podobne kolejki, jak po sprzęt Apple’a?

 

Wiele osób chciało jako jedne z pierwszych otrzymać najnowszy telefon chińskiego przedsiębiorstwa. Kolejka po urządzenie przed sklepem angielskiej sieci komórkowej O2 liczyła ponad 100 osób. Poniżej możecie zobaczyć osoby wyczekujące aktualnie najlepszego smartfona OnePlus. Jednak nie ma się co dziwić – to pierwsza tak duża sprzedaż modeli firmy OnePlus w Wielkiej Brytanii. „Impreza” odbyła się w czwartek, 24 listopada.

 

 

OnePlus jest ogólnie patrząc firmą o nie największym znaczeniu na smartfonowym rynku. Mimo to smartfonowi entuzjaści chętnie kupują telefony tej firmy. Przedpremierowe wydarzenie OP wywołało trochę szumu, co niewątpliwie przełoży się na wzrost popularności marki.

 

Zobacz też: [ROM] Resurrection Remix 5.8.0 (Android 7.1) już dostępny!

 

Źródło: Pocket-lint


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x