oneplus-3t-58745539

 

Smartfony firmy OnePlus cieszą się dużym uznaniem użytkowników, którzy chwalą je za dobry stosunek ceny do jakości. Najnowszym telefonem przedsiębiorstwa jest OnePlus 3T – ulepszona wersja poprzedniego modelu – OnePlus 3. Jednak czy spodziewalibyście się, że po ten telefon mogą pojawić się podobne kolejki, jak po sprzęt Apple’a?

 

Wiele osób chciało jako jedne z pierwszych otrzymać najnowszy telefon chińskiego przedsiębiorstwa. Kolejka po urządzenie przed sklepem angielskiej sieci komórkowej O2 liczyła ponad 100 osób. Poniżej możecie zobaczyć osoby wyczekujące aktualnie najlepszego smartfona OnePlus. Jednak nie ma się co dziwić – to pierwsza tak duża sprzedaż modeli firmy OnePlus w Wielkiej Brytanii. „Impreza” odbyła się w czwartek, 24 listopada.

 

 

OnePlus jest ogólnie patrząc firmą o nie największym znaczeniu na smartfonowym rynku. Mimo to smartfonowi entuzjaści chętnie kupują telefony tej firmy. Przedpremierowe wydarzenie OP wywołało trochę szumu, co niewątpliwie przełoży się na wzrost popularności marki.

 

Zobacz też: [ROM] Resurrection Remix 5.8.0 (Android 7.1) już dostępny!

 

Źródło: Pocket-lint

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl