Xiaomi zadebiutuje na CES 2017 wprowadzając pewien produkt na rynek globalny

Newsy

xiaomi-logo-0932470

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Wydarzenie, na którym prezentowane są różne nowości ze świata technologii nie mogło zostać pominięte przez coraz popularniejszą firmę Xiaomi, która po raz pierwszy zapowiada swój udział w „imprezie” oraz premierę czegoś przeznaczonego na rynek globalny. CES 2017 będzie się odbywało w dniach 5-8 stycznia przyszłego roku w Las Vegas. 5.01.2017 odbędzie się pokaz obecnie nieznanego produktu tej firmy.

 

Nie wiadomo jeszcze, co ujrzymy na prezentacji Xiaomi, ale jedno jest pewne – będzie to tańsze i podobnej jakości, jak w przypadku konkurencji. Do takiego typu premier przyzwyczaiła nas ta firma, która jest obecnie jednym z największych światowych gigantów, jeśli chodzi o sprzedaż sprzętu mobilnego. Niektórzy spekulują, że na nadchodzącym wydarzeniu Xiaomi zamierza zapowiedzieć wejście na rynek USA na większą skalę.

 

Zobacz też: [Pobierz] Instagram jest teraz jeszcze bardziej podobny do Snapchata

 

 

Źródło: Xiaomi


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x