Xiaomi zadebiutuje na CES 2017 wprowadzając pewien produkt na rynek globalny

Eliasz Szykowny Newsy 2016-11-22

xiaomi-logo-0932470

Wydarzenie, na którym prezentowane są różne nowości ze świata technologii nie mogło zostać pominięte przez coraz popularniejszą firmę Xiaomi, która po raz pierwszy zapowiada swój udział w „imprezie” oraz premierę czegoś przeznaczonego na rynek globalny. CES 2017 będzie się odbywało w dniach 5-8 stycznia przyszłego roku w Las Vegas. 5.01.2017 odbędzie się pokaz obecnie nieznanego produktu tej firmy.

Nie wiadomo jeszcze, co ujrzymy na prezentacji Xiaomi, ale jedno jest pewne – będzie to tańsze i podobnej jakości, jak w przypadku konkurencji. Do takiego typu premier przyzwyczaiła nas ta firma, która jest obecnie jednym z największych światowych gigantów, jeśli chodzi o sprzedaż sprzętu mobilnego. Niektórzy spekulują, że na nadchodzącym wydarzeniu Xiaomi zamierza zapowiedzieć wejście na rynek USA na większą skalę.

Zobacz też: [Pobierz] Instagram jest teraz jeszcze bardziej podobny do Snapchata

Źródło: Xiaomi • Grzegorz Winger

  Mam wrażenie, że będą celować rynek smart home.

 • Wojciech Augustyniak

  Myślałem, że xiaomi nie wychodziło na świat ze względu na to, że mieliby problem z patentami. Ciekawe czy są kryci czy po prostu liczą na to, że nikt nie będzie ich ścigał 😉

  • Grzegorz93

   Raczej to pierwsze.

   • misza

    Xiaomi nie obawia się już o patenty bo podpisali umowę z MS, właśnie odnośnie patetntów. Dzięki temu właśnie weszli do Polski. Do nas weszli bp już mieli tu pozycje i to niemałą bez oficjalnej sprzedaży. W stanach tak nie będzie, więc muszą się dobrze do tego przygotować.