xiaomi-logo-0932470

 

Wydarzenie, na którym prezentowane są różne nowości ze świata technologii nie mogło zostać pominięte przez coraz popularniejszą firmę Xiaomi, która po raz pierwszy zapowiada swój udział w „imprezie” oraz premierę czegoś przeznaczonego na rynek globalny. CES 2017 będzie się odbywało w dniach 5-8 stycznia przyszłego roku w Las Vegas. 5.01.2017 odbędzie się pokaz obecnie nieznanego produktu tej firmy.

 

Nie wiadomo jeszcze, co ujrzymy na prezentacji Xiaomi, ale jedno jest pewne – będzie to tańsze i podobnej jakości, jak w przypadku konkurencji. Do takiego typu premier przyzwyczaiła nas ta firma, która jest obecnie jednym z największych światowych gigantów, jeśli chodzi o sprzedaż sprzętu mobilnego. Niektórzy spekulują, że na nadchodzącym wydarzeniu Xiaomi zamierza zapowiedzieć wejście na rynek USA na większą skalę.

 

Zobacz też: [Pobierz] Instagram jest teraz jeszcze bardziej podobny do Snapchata

 

 

Źródło: Xiaomi

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl